Wpis z mikrobloga

Marzy mi się żeby Robercik, Szczęsny i np jeszcze Zieliński wyszli na konferencję i opowiedzieli ludziom, którzy często interesują się tylko piłką przy okazji mistrzostw albo jakiejś afery JAKA JEST #!$%@? w PZPN i na wszystkich szczeblach. Jak leśne dziadki przepalają kasę i jesteśmy w dupie z systemem szkolenia a im zależy tylko na tym żeby się nachaapc. Powiedzieli by, że nie będą grać dopóki nie pozamiata tego komisarz bo tego raka trzeba wyciąć w całości. Może wtedy opinia publiczna by wymusiła zaoranie tego towarzystwa wzajemnej adoracji, dziennikarzyn typu worek stanoski itd. #pilkanozna #pzpn ##!$%@? #lewandowski
  • 12
@chochlik: a nie uważasz że piłkarze też mają swoje za uszami? Mam na myśli kładzenie lachy na mecze, robienie ze zgrupowania wakacji z rodzinami (i jeszcze zarabiania z tego powodu), brak jakiejkolwiek przyzwoitości? Dla mnie na tej aferze stracili wszyscy, a najbardziej właśnie piłkarze.
@stiepanov nie uważam, uważam że to co napisałeś to nie przyczyna a efekt, efekt #!$%@? jaką widzą i ogólnej bezradności. Dlatego moim zdaniem płyną jak gówno przyklejone do okrętu i wykorzystują, a koło się zamyka
@chochlik: żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja twierdzę że nasi piłkarze dają z siebie tak mniej więcej 50% w meczu kadry ale 100% na kolacji pomeczowej, a ty że to przez to bo oni widzą jak w pzpn przepalają kasę zamiast szkolić młodzież i czują się bezradni?
@stiepanov: no a nie jest to dla Ciebie sensowne? Po co 3-4 piłkarzy ma dawać z siebie wszystko skoro reszta kładzie na to #!$%@?? xD

W dodatku masz tą smutna świadomość, że nawet jak dasz występ życia to i tak chwalić będą PZPN i PiS, i overall więcej z tych sukcesów szkody będzie niż pożytku, bo ten beton tylko jeszcze bardziej stwardnieje.

Naszym topowym zawodnikom naprawdę koło dupy lata kariera i
@Puszkov: no widocznie naiwnie uważam że gra w reprezentacji to przede wszystkim przywilej i honor (a nie obowiązek), spełnienie marzeń. A jak ktoś nie ma jaj wyjść przed kamerę i powiedzieć że to i tamto jest chore, ale pieniąszki od tych starych zgniłych dziadów nie śmierdzą więc poudaję że gram, to co sobą prezentuje w takim momencie?
Mordo, jak to ktoś kiedyś fajnie powiedział - kiedyś w piłkę rzeczywiście grało się mniej lub bardziej z pasji. Teraz oglądamy milionerow biegających za głupim balonem.

Jakie spełnienie marzeń i dla kogo, skoro większość z tych ludzi jeździ na te turnieje od nastu lat i ma po prostu zagwarantowane miejsce? xD Z wiekiem też inaczej zaczynasz podchodzić do takich spraw i bardziej zaczyna wkurzać Cię hipokryzja i polityka, która za tym wszystkim
W każdym bądź razie daruj sobie obsadzanie polskiej repry w takich podniosłych ramach, bo im się po prostu nie chce.

@Puszkov: no przecież ja właśnie o tym cały czas piszę... Co lewy powiedział po strzeleniu goli Arabii? Że to spełnienie jego marzeń? Ja sobie nie wymyślam jakichś podniosłych ram, tak już jest i powinno tak być. Kilku zawodników zaraz kończy grę w kadrze, ciekawe ilu wyjdzie i powie że złe pzpn,
@stiepanov: ale co z tego, że 3 się chce, jak 8 ma to w dupie. Zapomniałeś już jak Bielik na świeżo wziął udział w akcji defensywnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewy z Arabią to zupełnie inny kejs, bo wtedy rzeczywiście zabłysnął, ale w ilu takich poważnych meczach, oglądanych przez masy, miał okazję zabłysnąć? Na poważnych imprezach w zasadzie w tylu co nic. To normalne, że miał wystrzeloną