Wpis z mikrobloga

Ale to wkurzające że laski potrafią sie zmieniac jak w fotoszopie poprzez makijaż. 3 dni pisałem z taką jedną na whatsappie (poznaną na tinderze tylko tam nei chciala twarzy pokazac zeby kolezanki nie widzialy) i na profilowym whatsappa była bardzo ładna, a do tego fajnie sie z nią pisało i intensywnie - aż sie dziwilem bo takie połączenie sie nie zdarza. Ale ostatnio zaczelismy gadac cos na temat Paryża w ktorym była i jak zaczela mi wysylać jakies zdjęcia - dotyczace innych scen, ale taż na nich byla tlyko ze sie ucinała z boku. Najpierw jedno mi takie wyslala, potem drugie i sie zdziwilem, więc zapytalem czemu tak robi. Powiedizała, ze "nie chce mnei straszyc brzydotą" czy cos takiego - w takim niby zartobliwym tonie. Ale cos mi to nie pasowalo bo ładne laski raczej sie chwalą ic zekają na atencje, więc nalegalem zeby wysłala mi jakieś inne zdjęcie i wysłała - nagle z laski 8/10 zrobilo sie jakieś 6/10 i już mi sie nie podoba. Chociaż wyslala mi też 3 zdjecie gdzie juz troche podobniej wyglądała do tego na profilowym i sam już nie wiem, Jobla mozna dostać. Zgaduje że chodzi o makijaż, ale nie wiem

Kiedyś też pisalem z jedną ktora na każdym zdjeciu wygladala inaczej - studiowała kosmetologia. Ta co teraz chyba też ma coś z tym wspolnego :P

#tinder #podrywajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: istnieje coś takiego jak poza mimika gestykulacja. To że ty robisz ten sam zacofany wyraz twarzy do aparatu nie oznacza że reszta taka będzie. No serio, wołając się na wykopie bo laska na jednym zdjęciu nie wyszła tak super jak na pozostałych. Raz się wyjdzie na zdjęciu raz nie, jaki ty masz problem żeby to zrozumieć
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Haha widać, ze tłumacząc ją, chcesz wytłumaczysz siebie. Coś cie boli i mnie obrażasz

Co to znaczy zacofany wyraz twarzy do aparatu? xDD Jaki jest nowoczesny? xD
  • Odpowiedz
@essos: w sumie to wolałbym się spotkać z dziewczyną, która już na zdjeciach jest brzydka i nie oszukuje, niż z dziewczyną która ma zdjęcia odpicowane, a w realu przeciętna
  • Odpowiedz
@essos: Stary przecież na tym tinderze to 90% lasek ma full makeup zrobiony, który właśnie robi z takiej 5/10 spokojnie 8.5/10 z mordy.

Stety niestety, będąc facetem nie jesteś w stanie się zboostować, bo makeup-u nie będziesz używał i ot cała bolączka.

Baby się #!$%@?ą, zasłonią włosami, odpowiedni kadr i z wieloryba 100kg może pozornie wyjść całkiem ok, a ty łykniesz grubasa.

Ja radzę omijać takie tapeciary fest, bo możesz
  • Odpowiedz