Wpis z mikrobloga

Panowie mam chyba rozwiazanie problemu powolania na cwiczenia. Wszyscy, ktorzy nie zgodza sie na 30 dniowe skoszarowanie i cwiczenia powinni stracic prawa wyborcze.

Mezczyzna, ktory nie staje w obronie swojego kraju nie zasluguje na prawo by o nim decydowac. Wszyscy mamy prawa i niestety ida za tym pewne obowiazki. Jesli obywatel nie jest w stanie poswiecic miesiaca swojego zycia by ten obowiazek spelnic nie zasluguje na traktowanie na rowni z innymi, ktorzy wypelnili swoj.

Jesli tchorze placa podatki w miejscu zamieszkania powinni zachowac prawo do glosowania w wyborach samorzadowych, ale nie zasluguja na prawo do decydowania o naszej ojczyznie.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 28
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja, @Hellgard: ale wy barany jesteście. Głownie chodziło o przysięgę wojskową i plany, że mogą brać na 3 miesiące co roku, a nawet dłużej, jak nie zdasz jakichś gównianych testów. Albo 3 miechy przed końcem roku, parę dni przerwy i od stycznia znowu. Zwłaszcza jakbyś się starł z jakimś trepem. Od wczoraj mieszkasz w Polsce? I tak biorą rezerwę aktywną, więc się nie zesrajcie.
  • Odpowiedz
@Wap30: Czy jeśli potraci cie samochód i zostaniesz wyłączony z życia na dwa miesiące będziesz musiał wprowadzić sie do rodziców ? Skoro 30 dni jest śmiechu warte to będę wnioskujmy by przedłożyli to do roku, w czasie wojny nie będzie jak sponsorować żołdu, pieniądze będą bezwartościowe( ͡° ͜ʖ ͡°) Wartość będą miały twoje umiejętności, jakie masz umiejętności, jaki przydział by ci się widział ? Piękne słowa, każdy
  • Odpowiedz
Czy jeśli potraci cie samochód i zostaniesz wyłączony z życia na dwa miesiące będziesz musiał wprowadzić sie do rodziców ?


@Hellgard: czyli rząd może wysyłać swoich obywateli przymusem do szpitala na dwa miesiące, bo powinni być na to przygotowali? Tu gdzieś jest jakaś logika? Bo nawet nie wiem gdzie jej szukać. Jeżeli zmuszasz mnie do wyjaśnienia jak działa rzeczywistość to tak, jeżeli ktoś ma firmę to dwumiesięczna, nieprzewidziana, wymuszona przerwa od
  • Odpowiedz
@Wap30: Ubzdurałeś sobie (inne wykopki też) ze ktoś będzie cie gnębił, ciągał bez potrzeby na szkolenia kilka razy w roku a mi wmawiasz urojenia. Jak będziesz dalej traktował ludzi jako debili to oni tez odpłaca ci tak samo. Mowie o wojnie bo widać nie rozumiesz ze jeśli cokolwiek się stanie to będzie za późno by kogokolwiek wzywać na ćwiczenia dlatego robi się to zawczasu.
  • Odpowiedz
Ubzdurałeś sobie (inne wykopki też) ze ktoś będzie cie gnębił, ciągał bez potrzeby na szkolenia kilka razy w roku


@Hellgard: przytocz jeden mój cytat gdzie piszę cokolwiek o takiego. Podpowiem, że jest ich dokładnie zero. Jedyne określenia bliskoznaczne do "gnębić" których użyłem były wyłącznie w kontekście braku rekompensaty za utracony miesiąc pracy, co wiemy że jest stanem faktycznym. Sam widzisz że masz ewidentne urojenia, jak inaczej chciałbyś to nazwać?

Mowie o
  • Odpowiedz