Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gustavo_Fring: #!$%@? p0lki to wypisz wymaluj mentalność kalego. Kali mieć wymagania dobrze, od kalego wymagać - masakra.

Bycie grubym powinno być piętnowane, a nie wychwalane, do #!$%@?.
  • Odpowiedz
@El_Trufel: Nie mam w zwyczaju śmiać się z kogokolwiek, zresztą co to miałoby mieć na celu poza leczeniem własnych kompleksów? Bywalcy tagów raczej też nie są w lepszej sytuacji niż wyśmiewane przez nich kobiety, a wylewanie frustracji tutaj ociera się o gwałcenie logiki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Gustavo_Fring: Halo, chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości…
  • Odpowiedz
Poza tym napisał, że wstydzi się swojego wyglądu, ale babka już ma nie mieć się czego wstydzić?


@Kryskamatyska: przecież napisał tylko, że chciałby poznać szczupłą, więc miejsca na kompleksy jest wiele. Nic nie wspomniał o innych wymiarach, czy w ogóle twarzy.
Tutaj już tylko zgaduję, ale cały jego wpis brzmi jakby szukał kogoś podobnego do siebie , więc i pewnie sam jest szczupły, a że (słusznie) czuje obrzydzenie do grubszych,
  • Odpowiedz
Tutaj już tylko zgaduję, ale cały jego wpis brzmi jakby szukał kogoś podobnego do siebie , więc i pewnie sam jest szczupły


@benekxd: No być może, ale dla mnie ten wpis kompletnie nie ma takiego wydźwięku. Może jakby uzasadnił to chociaż, że sam jest drobny etc. Dopisywanie też własnych kompleksów zbytnio nie zachęca xD

wybrzydza, bo nie chce grubej i #!$%@?ętej, co za czasy.


@TheInquisitive4Ever: No ale gość
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryskamatyska: ma niewiele do zaoferowania i szuka dziewczyny, która też nie ma za wiele do zaoferowania
+skąd takie ciągłe przeświadczenie, że TRZEBA coś zawsze oferować- nie wydaje mi się, żeby to było podstawą udanego związku

  • Odpowiedz
+skąd takie ciągłe przeświadczenie, że TRZEBA coś zawsze oferować- nie wydaje mi się, żeby to było podstawą udanego związku


@OstatnieKontoKtoreJuzNieUsune: Ale ja nie pisałem nic o sferze materialnej, byczku.
Chłop sam napisał, że ma kompleksy co do swojego wyglądu, a wymaga szczuplutkiej dziewczyny. No jednak trochę wybrzydza, co nie?
  • Odpowiedz