Wpis z mikrobloga

Gra jest totalnie niegrywalna przez Xbox Game Pass. Po przejściu prologu wyskakują errory 2007, 3001 etc. Brak rozwiązać w internecie, dużo graczy ma z tym problemy...Nie zagrałem ani jednej misji. Żałuję, że przespałem betę...

#gry #warhammer #darktide
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Red_u: Boję się wywalać obecnie 200 zł żeby się rozczarować, mam już kilka zakupów w ostatnich latach gdzie wiele stów poszło do śmietnika...
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Jak wrażenia, ja na razie rozegrałem 2 misje i mnie wywaliło z serwera. Bez kitu gejpass to rak na to wychodzi. Ale grało się dosyć drewnianie i już trochę rzygam pistolecikami i karabinami po 30 latach grania w gry, głównie w FPP. Jednak Vermintide 2 wydaje się bardziej imersyjne i bardziej czułem tą grę, ale bardziej się wypowiem po iluś godzinach w Darktide...
  • Odpowiedz
@g4rris: lvl 19. Przyjemnie się gra. Faktycznie, brakuje trochę tego odczucia walnięcia z broni palnej/lasgunow/plazmy, ale biała daje rade zajebiscie :)
W becie zdarzyło się kilka razy, że mnie rozłączyło, ale reconnect zrobił robotę. Po premierze w sumie nie miałem specjalnie problemów.
Edit: brakuje mi tej narracji misji z vermintide :)
  • Odpowiedz
@g4rris: Co do game pass, tez mam tą opcję. Też miałem błąd 2007, i wywalało mnie z meczu. Korzystałem z internetu play (router telefon), zmieniłem na internet z plus i działało dobrze. Wczoraj był update i już normalnie mogłem korzystać z internetu play (w mojej lokalizacji szybszy niz plus). Po wczorajszej aktualizacji gra lepiej mi chodzi.
  • Odpowiedz
@jachas: Wow, dobrze wiedzieć, też mam internet z Play od roku i w żadnej grze nie miałem problemów grając online, po sieci. Nie wiedziałem, że to kwestia internetu.

A jak sama gra? Dark Tide? W porównaniu do Vermintide? Jak imersja?

Vermintide 1 i 2 to petarda, brakowało mi w 2 aren z falami przeciwników typu fala 1, fala 50. Poza tym wolałbym żeby dostęp do wszystkich misji i dodatków był
  • Odpowiedz
Trochę szkoda, że jest tak ciemno i tunelowo, pół życia człowiek grał w gry w stylu Quake, Doom, Unreal etc. i trochę mam już dość ciemnych klaustrofobicznych korytarzowych/tunelowych lokacji, ale chyba takie uroki świata Warhammera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę marzy mi się kooperacyjna gra pokoju Vermintide, Darktide czy Left4Dead3, ale w świecie Cyberpunka/Ghost of Ghost of Tsushima etc czyli jakieś dżungle, pustynie, miasta etc.
  • Odpowiedz
@g4rris: Wcześniej grałem w Vermintide 2 i widać różnice, choćby w tym ze tutaj jest więcej strzelania niz walki wręcz. No i gra jak na razie wydaje mi się łatwiejsza niż Vermintide 2, choćby przez to, że nie ma tutaj odpowiednika zabójcy (jest ogar chaosu, ale on nie jest aż tak szybki jak zabójca z Vermintide 2 i łatwo go wyeliminować), czy pack mastera który wciągał by cię za linie
  • Odpowiedz
@jachas: Zrobiłem 3 poziom postaci czyli jakieś 3 misje w 1,5 h. Straszna nuda. Pewnie im dalej tym ciężej, ale no nie jet to Vermintide ani jego lepsza wersja. Szkoda, że karabinem nie można blokować...
  • Odpowiedz