Wpis z mikrobloga

@Secla: Nie wszyscy siedzą na wykopie i ciągle krytykują trenera XD Sama nie rozumiem za często podejmowanych decyzji Czesława, ale niech będzie dalej i niech wyciągnie lekcje z mundialu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nie wszyscy siedzą na wykopie i ciągle krytykują trenera XD Sama nie rozumiem za często podejmowanych decyzji Czesława, ale niech będzie dalej i niech wyciągnie lekcje z mundialu.


@maitresse: A ja na przykład się nie interesuję siatkówką i na jej temat nie wypowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@maitresse: Liczenie, że taki człowiek wyciągnie wnioski jest bardzo naiwne. Dla niego ten wynik to sukces i tyle, na kolejnych turniejach będzie chciał grać identycznie.
Już nawet piłkarze po meczu między słowami mówią o jego zwolnieniu, więc jak nie wykopkom to zaufaj chociaż im :)
  • Odpowiedz
@Beeercik: Gdzie napisałam, że jestem zadowolona? XD Napisałam, że podejmuje on głupie decyzje i mam nadzieję, że wyciągnie lekcje z mundialu. To tyle :)


@maitresse: Jedyne co ta gruba swinia moze wyciagnac to telefon i zadzwonic do swojego dawnego przyjaciela i moze do Stano zeby mu poplakac na wizji na polakow-hejterow
  • Odpowiedz