Wpis z mikrobloga

Cześć, to mój pierwszy post tutaj. W wolnej chwili lubię analizować różne zdarzenia piłkarskie pod kątem typów bukmacherskich lub wynajdywać inne ciekawe zależności.

Mianowicie biorąc pod uwagę miejsce rozgrywania się mundialu, postanowiłem z ciekawości sprawdzić wszystkie mecze z udziałem azjatyckich drużyn pod kątem weryfikacji VAR.
Wyniki analizy znajdują się na obrazku.
We wszystkich meczach grupowych (drużyn azjatyckich) aż 11 razy sędzia "podbiegał" do monitora sprawdzając co się wydarzyło.
Łącznie takich meczy było 15, więc tylko w 4 meczach weryfikacja VAR się nie odbyła.
Kurs na weryfikację VAR wynosi około 2,75 u bukmachera.

Trochę faktów bazując na obrazku:
1. Nigdy w meczach azjatyckiej drużyny na obecnym mundialu nie było sytuacji żeby 2x pod rząd mecz odbył się bez weryfikacji VAR.
2. Dodatkowo analizując mecze drużyn azjatyckich, które wyszły z grupy (Korea, Japonia), zawsze rezultat zdarzenia był naprzemienny.
3. W każdej drużynie azjatyckiej z osobna, nie było 2 meczów pod rząd w którym nie było weryfikacji VAR. (prześledźcie sobie obrazek) :)
4. Ze wszystkich 48 spotkań tylko 2x miała miejsce sytuacja w której DWIE DRUZYNY grające ze sobą nie miały w swoim meczu VAR-u i w kolejnych swoich meczach także nie było VAR-u.
Były to mecze:
Senegal - Holandia
Katar - Senegal

Senegal - Holandia
Holandia - Ekwador

We wszystkich pozostałych sytuacjach gdy w meczu obu ekip nie było VAR-u to w kolejnym meczu obu tych drużyn, w którymś meczu był zanotowany VAR.

Inne fakty:
- Jeśli chodzi o wszystkie mecze grupowe wszystkich drużyn VAR był odnotowany w 24 meczach więc jest to 50% meczy grupowych
- na 3 mecze grupowe każda z drużyn miała chociaż jeden mecz z VAREM, wyjątkiem są Australia i Senegal
- wszystkie mecze z udziałem Iran, Arabia Saudyjska, Polska, Niemcy, Belgia zanotowały weryfikacje VAR w swoich meczach, z tych drużyn tylko Polska gra dalej

Obie ekipy (Korea i Japonia) będą rozgrywać mecze 5.12, w 1/8 finału mundialu.
Biorąc pod uwagę FAKT 1, że nigdy nie było 2x sytuacji w której sędzia nie sprawdza VAR oraz patrząc na ostatni mecz w 3 kolejce Korea - Portugalia, wysuwa się wniosek, że w meczu Japonia - Chorwacja VAR jest wysoce prawdopodobny.
Natomiast patrząc na mecze w każdej kolejce Koreii i Japonii wynik VARU w każdym kolejnym meczu był naprzemienny - co sugerowałoby ze w meczu Brazylia - Korea będzie VAR.

To tylko oczywiście suche analizy i może jest to czysty przypadek, sami zdecydujecie jak taką ciekawostkę wykorzystacie.
Można podnieść prawdopodobieństwo trafienia takiego zdarzenia czekając na mecz Japonia-Chorwacja i dopiero na tej podstawie grać kolejny Brazylia-Korea.
Ewentualnie można zagrać oba mecze, zwiększając swoje prawdopodobieństwo lecz zmniejszając potencjalny zysk.
Można spróbować grać mecze ekip, które we wcześniejszych swoich meczach nie miały VAR-u. Tym samym zwiększając prawdopodobieństwo trafienia zakładu. Takie kolejne mecze to:
Brazylia - Korea
Anglia - Senegal (Senegal i Australia nie dostały VAR-u w żadnym ze swoich meczów)
Portugalia - Szwajcaria

To nie jest oferta pewnego typu, tylko informacja.
Jeśli spodobał ci się post, zaplusuj.
Jeśli skorzystałeś z typu i okaże się trafiony, zaplusuj.

W załączniku mecze drużyn pogrupowane na kontynent.

#bukmacherka #mundial #mecz #typomatic
  • 5
dobra już nie będę usuwał postu, jeśli ktoś wie jak załączyć tutaj obrazek bezpośrednio niech da znać to dodam, bo nie chce mi się męczyć z tym