Wpis z mikrobloga

chyba koło Poznania


@Polasz: ja się poważnie pytam. Skoro używasz jakiegoś pojęcia to chciałbym znać definicje. Jednostki układu SI mile widziane.
Ulatwie. Ile powinien ważyć bochenek? 500g? 200g? 1kg? Może 100g to już bochenek?
  • Odpowiedz
  • 2
@japycz a ty wiesz co to jednostka SI że chcesz odmówić do pojęcia bochenek? Coś Ci się miesza Miras. Czemu chcesz w ogóle łączyć bochenek chleba bezpośrednio z jego wagą? To trochę jakiś chciał ustalić raz na zawsze ile musi ważyć tuzin jabłek. To pomylenie pojęć jest co próbujesz robić. Poważnie piszę.
  • Odpowiedz
a ty wiesz co to jednostka SI że chcesz odmówić do pojęcia bochenek?


@Polasz: odmówić nie chcę, odnosić już tak.

Czemu chcesz w ogóle łączyć bochenek chleba bezpośrednio z jego wagą?


@Polasz: głównie po to żeby ustalić co mogę nazywać bochenkiem. Czy sprzedając chlebek 100g mogę go nazywać tym Twoim bochenkiem i chwalić się że w Polsce jest tak dobrze że kosztuje on tylko 1.5zł, przy minimalnej 3400?

To pomylenie
  • Odpowiedz
@Podly_Bzik: #!$%@? zamknij najpierw, w sumie to nawet nie wiem ile musisz miec dodatkowych chromosomow skoro mi sugerujesz wachanie dupy blaszczaka gdzie nigdzie w mojej aktywnosci nie widac zadnego pozytywnego slowa o pis xD
pis jest #!$%@? sam pod wieloma wzgledami, a jesli ludzie beda wymyslac glupoty na ich temat to po prostu podwazaja wiarygodnosc krytykow, #!$%@? takie glupoty jestescie pozytecznymi idiotami dla wladzy xd
  • Odpowiedz