Wpis z mikrobloga

Jest jakaś alternatywa dla Apple Watch? Zależy mi na cenie do 1200 zł, always on display i żeby wszystkie powiadomienia działały bez problemu na ios. Przesiadłem się z S22 na Ip 13 PRO, miałem Galaxy Watch 4, który nie działa z Iphonami i muszę zmienić zegarek, jednak wydanie ponad 1800 zł na apple watcha średnio mi się widzi
#ios #apple #smartwatch
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebieskietruskawki: ja się pytam gdzie są eko aktywiści przy problemie łączenia zegarków z systemem ios. Ile to ludzi kupuje nowa elektronikę bo stary dobry zegarek jest niekompatybilny xd ślad węglowy lubi to.

Z tego co widziałem w komentarzach musisz kupic zegarek apple ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kukaszr: Ehh, no i to jest właśnie ta bolączka, bo telefon jest świetny, zegarek Samsunga również dla mnie był idealny oprócz baterii, always on display, esim, mozliwość dzwonienia, ekg, ciśnienie bla bla i nagle muszę go wystawić na allegro bo nadaje się jedynie do ozdoby
  • Odpowiedz
@niebieskietruskawki: Z ciekawości co nie działa w tym Galaxy Watch 4 z iPhone? Miałem kiedyś galaxy watch z iPhone 12 i nie miałem problemów żadnych. Różowa ma jakiegoś Garmina i iPhone i zero problemów też, powiadomienia działają normalnie.
  • Odpowiedz