Wpis z mikrobloga

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: Fort Triumph 74 / RPG in a Box ?
USER SCORE: Fort Triumph 7.3 / RPG in a Box ?

Fort Triumph oraz RPG in a Box za FREE w EPIC

AKTUALNE! do 8.12

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epic #cebuladeals #grajzwykopem #gryzadarmo #zainteresowania

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

Metodzik - ===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: Fort ...
  • 44
@Czujny93: nie zabrakło sił tylko ten #!$%@? wykop jak dodaje się komentarz w nocy to po jednym komentarzu muszę weryfikować konto (chyba jakieś zabezpieczenie przed spamem) i wyskakuje mi info poczekaj kilka minut. A potrzebuję dodać np 25 komentarzy :) w dzień nie ma tej "blokady" dlatego po dodaniu jednego komentarza dałem sobie spokój.
@Kocurovsky: Bo ten #!$%@? wykop jak dodaje się komentarz w nocy to po jednym komentarzu muszę weryfikować konto (chyba jakieś zabezpieczenie przed spamem) i wyskakuje mi info poczekaj kilka minut. A potrzebuję dodać np 25 komentarzy :) w dzień nie ma tej "blokady" dlatego po dodaniu jednego komentarza dałem sobie spokój.