Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wykopki!
Jak tam stary zgonów Ruskich?
Pytam bo wygląda na to, że ukraińska propaganda niektórym tak siadła że aż mnie to śmieszy.
Niechcący pani ursula wypalała ilu ukrow zmiotło z planszy - ponad 100k. (Z cywilami ponad 120k)
Teraz chyba ciężej będzie się podniecac ilu ruskich ginie jak idą łeb w łeb z ukrami.
Więc ta jak mówiłem już kilka razy z innymi wykopkami :
ukraincy nie pokazują własnych statystyk bo morale by spadły do poziomu ZERO, ba wręcz manipulują że oni nie giną prawie w ogóle. A rzeczywistość jak zwykle jest w innym punkcie niż każdy mówi :x tyle właśnie wiemy o tej wojnie czyli nic! Jak dobrze eppjdzie to może poznamy 50% prawdy co się tam działo i ile osób zmiotło za jakeis 20 lat. A może nigdy, zależy kto wygra, chyba że konflikt w Ukrainie będzie zapalnikiem do ww3, to poczekamy 50 lat na fakty :) znaczy poczekają Ci którzy przeżyją.
#ukraina
  • 24
@MSDS: czemu uważasz że kogokolwiek straszę? Spekulacja czy dopuszczanie czegos do świadomości jest takie złe? Jak się boisz to powiedz to więcej nie wspomnę że do takiej wojny może dojść teraz lub kiedyś .

Mi też jest na rękę wykrwawienie rosyjskiej armii, to chyba oczywiste że jest to w naszym interesie. Ale skłamałbym gdybym powiedział, że mi żal Ukraińców. Bo absolutnie nie jest mi żal żadnej ze stron.

Poza tym standard
Jak tam stary zgonów Ruskich?


@Mikieeee: Czytałem ostatnio fragment wypowiedzi jakiegoś Ruska który tłumaczył pojęcie "wabienia na front" i terminy "idź nasi już tam są" oraz "tam są nasi w okrążeniu".

Domyślam się że nikt już tego nawet nie liczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)