Wpis z mikrobloga

@Moseva: Chciałem wygrać taki plecak. Raz jeden w Kaczorze Donaldzie wygrałem film o Bioniclach na DVD w ramach "prezentu niespodzianki"

  • Odpowiedz
  • 65
@360obrot jest środa w 2000 roku, wracasz ze szkoły a na wersalce w twoim pokoju leży nowy Kaczor Donald kupiony przez babcię na zakupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rzuku: ja raz wziąłem udział w jakiejś krzyżówce gdzie do wygrania było ps2. Parę tygodni później przychodzi awizo, ja cały podjarany, idziemy na pocztę, duża paczka, podniecenie sięga zenitu. Wracamy do domu, otwieram, a tam zestaw jakichś gównoplanszówek (°°
  • Odpowiedz
@Rzuku: ja raz wziąłem udział w jakiejś krzyżówce gdzie do wygrania było ps2. Parę tygodni później przychodzi awizo, ja cały podjarany, idziemy na pocztę, duża paczka, podniecenie sięga zenitu. Wracamy do domu, otwieram, a tam zestaw jakichś gównoplanszówek (°°


@kubelek_klasik: XD
  • Odpowiedz
Chciałem wygrać taki plecak. Raz jeden w Kaczorze Donaldzie wygrałem film o Bioniclach na DVD w ramach "prezentu niespodzianki"

Kilka miesięcy wcześniej dostałem ten sam film w prezencie, więc miałem dwa xD


@Rzuku:

Hahahaha bez kitu. Wysylalem do nich pocztowki na chyba kazdy konkurs. Jeden raz wygralem Wielka ksiege gier i zagadek Disneya, ktora wcześniej dostałem. Ale dali mi tez kilka pocztowek na osłodę... ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: była tez kiedyś akcja ze oklejało się zswoje zdjęcie śmiesznymi naklejkami z Kaczora Donalda i wysłało się do nich. Ja wygrałeś to publikowali twoje zdjęcia w gazetce i wysyłali gadżety. Ja dostałem wtedy kilka książek o rożnej tematyce i jakieś gadżety. Wtedy jeszcze nie było chyba plecaka
  • Odpowiedz
@Rzuku: Ja za gówniaka byłem w klubie nesquika xD wysłałem jakiś list żeby się zapisać i później mi wysyłali jakieś kolorowanki naklejki i inne gówna. To były lata 90 i byłem w szoku, że można wysłać list i dostawać takie skarby za darmo xD Nie umiałem tego zrozumieć dlaczego oni to za darmo wysyłają
  • Odpowiedz