Wpis z mikrobloga

dzisiaj troche pozno i bez dluzej pisemnej analizy, poniewaz czas troche goni i nie mam czasu zeby sie rozpisac : /

#khl

Amur - Dinamo

typ: Dinamo - 1.18

Mimo, ze Dinamo jest w czele tabeli, to ostatnio sa w kryzysie. Graja bardzo w kratke i nie jestem bardzo przekonany do tego typu, bo Dinamo lubi wygrywac mecze ktorych nie powinno i przegrywac te ktorych przegrac nie moze. Troche ryzykowne.

Sibir - Lev

typ: over 4.5 - 1.95 lub Lev - 1.52

Gospodarze graja bardzo dobrze u siebie, w Pradze wygrali 4 ostatnie spotkania, ich bilans to 9-1. Mimo wygranych ich gra mnie nie przekonuje, ale raczej powinni sobie poradzic z grajaca przecietnie druzyna z Nowosibirska

Novokuznetsk - Slovan

typ: Slovan - 1.30

Kolejny dosyc ryzykowny typ. KHL jest jak ekstraklapa i tutaj wszystko moze sie zdarzyc. Obie druzyny sa w dosyc mizernej formie, Slovan 3-7, Novokuznetsk 2-8. Grajac u siebie Slovan jest jednak mocniejszy, i powinien poradzic sobie ze slabo grajaca na wyjazdach druzyna z Novokuznetska.

jezeli ktos jeszcze w okolicy 15 ma szanse puscic typ, to moze dorzucic na live over 8.5/9.5 SKA - Torpedo.

#polskahokejliga

Cracovia - GKS Tychy

typ: Tychy lub over 5.5

JKH - GKS Katowice

typ: JKH lub over 5.5

Unia - KTH

typ: Unia - 1.5 lub over 5.5

#nhl - dzisiaj rozgrywane sa tylko 3 mecze

Bruins - Blackhawks

typ: Blackhawks - 1.64 lub over 4.5 - 1.35

Zeszloroczni zdobywcy pucharu Stanleya w koncu sie odblokowali. Po naprawde bardzo dobrej grze wygrali 4-2 z liderem NHL Anaheim Ducks i przerwali ich zwycieska passe. Dzisiaj spotykaja sie z druzyna z ktora zmierzyli sie w finale ligi. Bruins sa jednak ostatnio w sredniej formie. Po slabej grze dali sie ograc druzynie Maple Leafs. Mecz bedzie z pewnoscia pelen walki, jednak uwazam, ze to Blackhawks jako gospodarze beda dzisiaj gora.

Lightning - Hurricanes (ryzykowny)

typ: over 4.5 - 1.38 lub Hurricanes - 1.83

Z tym meczem mam spory problem. Obie druzyny graja w kratke, Hurricanes wygrali wczorajszy mecz ale do ostatnich sekund wynik byl sprawa otwarta. Lightning przegrali dwa ostatnie mecze, jednak grali bedacymi w dosyc dobrej formie Islanders i jedna z mocniejszych druzyn w lidze - Sharks. Over 4.5 jest jak dla mnie najlepszym wyjsciem z sytuacji - 1.38. Kurs jednak nie zacheca, i jesli ktos mialby stawiac na konkretna druzyne, to chyba sklonilbym sie w strone Hurricanes, ktore w koncu gra bez brakow kadrowych i u siebie moga wywalczyc zwyciestwo.

Capitals - Rangers

typ: Rangers - 1.68

Rangersi wygrali 5 z ostatnich 6 spotkan. W bramce znakomicie spisuje sie Lundquist, gra w ataku rowniez wyglada przyzwoicie. Capitals sa w bardzo slabej formie, przegrali 4 ostatnie spotkania z rzedu, ich bilans to 2-8 wobec 7-3 NYR. Te dwa zespoly spotkaly sie w sezonie juz 3 krotnie - dwa razy gora byla druzyna Capitals, raz Rangers. Dlaczego stawiam na Rangers? Uwazam, ze sa na fali, brak kontuzji, spokoj na tylach oraz skutecznosc w ataku = jak dla mnie to przepis na dzisiejsze zwyciestwo.

a tak na koniec

1. jeszcze raz powtarzam, zeby rozbic sobie typy na kilka tasm, wybrac te ktore najbardziej wam pasuja, bo zawsze jest tak ze ktos moze zepsuc wam kupon (mi wczoraj zabraklo jednej bramki w meczu Ducks - Blues, aby byc bogatszym o 8 stowek :))

2. wczorajsza skutecznosc moich typow NHL to 76% :)

3. stawiam na b365 gdzie mecze hokeja mozna obstawiac tylko 2droznie (razem z OT i SO) stad nie ma u mnie typow na remis.

wołam @Bit__ @szoon @nic1 @d3v @Ksiunc @merqn @headbucket @asfalt6

#bukmacherka #ogracbuka #hokej