Wpis z mikrobloga

Mirki #!$%@? akcja, pisze tu bo nie mam czasu zakładać nigdzie kont.
Siedziałem sobie zadzwonił do mnie ojciec z dosyć stresogennym tematem i Ok. 5vminut później zaczalem czas się jakbym był pijany. (Nic nie piłem). Chodzę jak pijany ciężko złapać mi na czymś focus po szybkim ruchu głową, delikatnie mi niedobrze. Co to może być macie jakieś pomysły?
#zdrowie #pomocy
  • 20
@lukaszcba1989: Brak bólu głowy, twarz normalna, kończyny sprawne jedyne co to koordynacja zaburzona. Raz się prawie przewróciłem. Jedyne do czego to mogę przyrównać to jakbym był podpity dobrze
Nie wiem czy mam się obawiać, gdzieś zgłosić czy spróbować przeczekać. Stan się nie pogarsza jedynie utrzymuje ale nie wiem co to może być czy może być groźne. Na razie jedyne zagrożenie jakie odczuwam to ze się przewroce i nikt nie ogarnie, że coś się stało
@Zjakub7: zbyt długi stres nierozładowywany + jakąś sprawa rodzinna stresową i to że nierwowy jesteś i wkoncu układ nerwowy "powiedział stop" i sam się postanowił uregulować nic ci nie będzie musisz poprostu na następny raz bardziej dbać na rozładowywanie napięcia i tyle. Jakąś cieoła kompiel czy coś co się zrelaksuje i tyle .
@NaczelnyAgnostyk: @lukaszcba1989:
Aktualizacja. Zadzwoniłem na telefon pierwszego kontaktu coś takiego, opisałem co się dzieje i babka stwierdziła, że karetka albo sor. Nie chciałem robić mlynu wiec pojechałem na sor (oczywiście na sam) na razie jestem po ekg serca, ciśnienie x2, badanie przez lekarza teraz czekam na tomograf głowy i chyba badania krwi. Dzięki za pomoc, będę informował dla potomnych co dalej.
Ogólne wrażenie na sor spoko, wszyscy mili, szybka obsługa (Ok. Godzina minęła ja już po 2 pokojach i zaczynam badania) oczywiście niektórzy siedzą po kilka/ kilkanaście godzin jestem traktowany jakby priorytetowo nie wiem czy się tym martwić xD w kontakcie
Otrzymałem lek na zawroty głowy w formie kroplówki (o ile tak można to nazwać) jak na razie krew i kroplówka wszystko na „korytarzu” (nie takim głównym) ale na prawdę miło wiec mi nie przeszkadza
Ogólnie siedzę z ta kroplówka już na korytarzu szpitala z tego co się orientuje i wrażenia na plus. Personel prawie cały młody, wszyscy oglądają mecz ogólnie luzniutko powiem szczerze ze nawet fajny klimacik. I porozmawiają i bardzo uprzejmi ()
Miałem zrobiona tomografie komputerową głowy i tą krew pobrana, czekam chyba na wyniki w wejściu na sor ze wzzstkimi wiec chyba dobrze bo wróciłem do ludzi a nie wysłali mnie na szpital
Teraz miła niespodzianka, czekam nadal na tym korytarzu na wyniki badań i nagle wychodzi z gabinetu Pani doktor i mnie wzywa. Okazało się ze wyników jeszcze nie ma ale Pani chciała wiedzieć jak się czuje czy lepiej czy tak samo. Niby nic ale jednak fajnie, że jest jakieś zainteresowanie
@NaczelnyAgnostyk: @lukaszcba1989: @Wojtas_elo: @dekonfitura: @karmelkowa:
Wołam ponieważ to już ostatnia cześć dziennika :). Jestem już w domu, zostałem wypisany i dostałem skierowanie do laryngologa Ew. Jak objawy nie ustąpią to również do neurologa. Badania krwi, tomograf głowy, ekg czy echo serca nie znam się tez na początku przez pielęgniarkę poddane wątpliwościom tez wg Pani doktor wyszło Ok. Jest możliwe, że to zwykle przewianie ucha. Zobaczymy na dniach.