Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam, chciałbym zacząć ponownie się ruszać. Przed wypadkiem w miarę regularnie była jazda na rowerze, pompeczki czy przysiady, raczej bez sprzętu. Teraz schudlem i zmizerniałem. Niestety połamałem ostro rękę na hulanodze i nie wiem czy racjonalne byłoby obciążanie jej jakimś ciężarami. Mam nawet barierę przed pompkami. Na tą chwilę będę startował z nogami, ale chciałbym wprowadzić coś na klatkę i barki/plecy.
Polecacie jakieś ćwiczenia gdzie nie obciążam przedramienia? W komentarzach #picrel ręki
#mikrokoksy #silownia
  • 6
@vivixgodmode: kurła ała, aż mam PTSD. miałem dokładnie takie samo złamanie. obie kości tuż przed nadgarstkiem. za pierwszym razem źle złożyli (bo bez znieczulenia się wierciłem) a potem znowu się połamała. o pompkach do tej pory mogę pomarzyć bo czuje dyskomfort przy nadgarstku
@lisku_chytrusku: działo się to jak byłem jeszcze dzieckiem i mieszkałem w Hiszpani. mama z jakiegoś powodu nie zgodziła się na narkoze i dali tylko znieczulenie jakieś miejscowe, wbijali się w miejsce złamania i nie poczekali aż zadziała. a nastawienie ręki polegało na tym że położyli mnie na stole z którego wystawała rura na której zablokowali mi ręke w łoku pod kątem 90 stopni, zawiązali sznurki na palcach i jeden lekarz ciągnął