Wpis z mikrobloga

Mordeczki właśnie upolowałem za 450 zł z kosztami wysyłki takie klocki jak na zdjęciu poniżej jako fan #lego i #tesla z zakupu cieszę się jak szalony ale jak patrzę na ceny i fakt że to było jakieś jednorazowe wydanie świąteczne które było dostępne tylko w 2021 kosztowały 250 $ myślicie aby składać tego bydlaka który po złożeniu będzie miał prawie 50 cm i modować go na rc na podzespołach lego czy wrzucić na strych z nadzieją że jak będzie premiera cybertrucka to cena pójdzie w górę ?
Pacjent_420 - Mordeczki właśnie upolowałem za 450 zł z kosztami wysyłki takie klocki ...

źródło: comment_1669822473yWQHVrdNMFG5lIWXrB0y3a.jpg

Pobierz
  • 9
@Pacjent_420: No jak dla mnie to tu nie ma dużych szans na zarobek. Nie jest to lego tylko jakieś mega bloks, kogo obchodzi tesla z klocków które nawet nie są lego?, rok od premiery i zakończenia produkcji a zestawy dalej latają dużo poniżej ceny sprzedaży czyli 250$ jeżeli jest tak jak mówisz. Także popyt na to jest chyba znikomy, szczególnie w eu
@Jackie_Boy: Kurde przez Ciebie jestem zły że przepłaciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem że jak będę składał to będę chciał wykorzystać moduł zdalnego sterowania od robota xiaomi na pakę wrócić jednostkę sterująca zawieszenie z lego amory i pobawić się w terenie myślisz że taki projekt da radę z tego zrobić ?
@Pacjent_420: Pudełko i instrukcja są w pytę. Detale, fotele, szyby i wymienne wyświetlacze super. Klocki bardzo ładne, szczególnie marmur, ale błyszcząca nierdzewka z brokatu taka 9/10, szyberdach 7/10. No i nity i inne elementy bardzo słabe, drzwi ledwo chodzą, albo się tną, klocki czasem nie wchodzą w siebie tak mocno jak powinny i łatwo je rozłączyć. Ogólnie super, ale dałoby się lepiej, no i to nie lego. Jak chcesz inwestycyjnie to