Wpis z mikrobloga

Póki co wychodzi na tym lepiej


to kluczowa czesc Twoje wypowiedzi, ktorej zapomniales podkreslic, na wznoszacym rynku i idiota zarobi, pytanie jak sobie pradzi kiedy zacznie dolowac?....

@amstaf01:
  • Odpowiedz
@del855: Dziwne, że o to najbardziej martwią się osoby, które sam chciałyby mieć choć jedno mieszkanie na własność. Pytanie jak sobie poradzi spadkowicz gdy ceny wcale nie zaczną tak dynamicznie spadać, a czynsze rosnąć, ohh whait...
  • Odpowiedz
Dziwne, że o to najbardziej martwią się osoby, które sam chciałyby mieć choć jedno mieszkanie na własność. Pytanie jak sobie poradzi spadkowicz gdy ceny wcale nie zaczną tak dynamicznie spadać, a czynsze rosnąć, ohh whait...


ale kto sie martwi i jak? To nie jest *moje* zmartwienie, ze ktos jest po uszy w kredycie a maszynka do wzrostow sie zaciela - co mnie to interesuje? To jest sprawa tej osoby, mnie interesuje *efekt* jego postepowania, np. osoba zazywajaca amantadyne w celach lecznicych przed covid spokojnie ja sobie kupowala, a potem miala wielki problem poniewaz "rynek uznal" ze to ma inne zastosowania chociaz prawdziwosc tego stwierdzenia nie zostala do dzis udowodniona. I co? czy ta osoba moze czy nie moze "martwic sie" sytuacja dostepnosci swojego lekarstwa czy nie?

To ze stado baranow nagoniono na zakupy - to jest decyzja POLITYCZNA, to polityke steruje stopami, transferami - to sprawa baranow. Niestety "efekt uboczny" to zaburzenie rynku gdzie co roku za to samo, mimo zwiekszania podazy, wiekszania efektywnosci budownictwa, placimy coraz wiecej.

Rownie
  • Odpowiedz
I dlatego zrobiłeś o tym komentarz na 5 minut czytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


dostales szanse merytorycznej rozmowy - nie skorzystales, to nie jest moje zmartwienie, to jest marnowanie mojego czasu, ponownie bledu nie popelnie.

@amstaf01:
  • Odpowiedz
@amstaf01: a ten kamienicznik to pchwalil sie kiedykolwiek KW? bo to ze lata z teczkami to sobie moze tak latac i doic frajerow na swoich szkoleniach. Chwalil sie niby kwadratem niedaleko fabrycznego ale wpisu jakos nie widzalem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz