Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał "przyjemność" zrobienia policyjnego testu na ślinę tego co ma drogówka , po spożyciu hhc? Wyszło coś czy jest tak jak mówi marketing że nie wykrywają tego te testy?
#hhc
  • 8
W Google nie ma nigdzie konkretnej odpowiedzi, zresztą nie widzę nic złego w tym pytaniu. Palę hhc tylko przez weekend i chce WIEDZIEĆ czy mogę kierować pojazdem bez stresu w poniedziałek.
@Werben: Po hhc i hhc-o, test na thc nie pokaże nic - w teorii. W praktyce - jeśli masz izolat w liquidzie i to palisz - test nic nie pokaże. Jeśli masz susz albo hasz - wtedy test może coś pokazać - teoretycznie. Dlaczego? Bo to susz cbd, który zawiera śladowe ilości thc i jest namoczony w hhc/hhc-o. Hasz robi się kapkę inaczej, ale śladowe ilości thc też może mieć.

Temat
@Pioter1987: dziękuję za konkretną odpowiedź. Mam zakupiony liquid hhc 95% z czech, i zwykle cbd które palę codziennie również w liquidzie. Głównym argumentem dla którego zainteresowałem się hhc był właśnie motyw z teoretycznym nie wykryciem przy testerze. Dużo jeżdżę samochodem a teraz coraz częściej mówi się ze nieoznakowani lubią z dupy zrobić test kierowcy na narkotyki, lub jakieś akcje typu znicz na alkohol i narko.
@WirtualView: jeśli dobrze zrozumiałem, to jeśli kupie pena który ma 95% hhc to jest większe prawdopodobieństwo wykrycia na teście bo posiada 5%innych terapenow które mogą być z thc. Czyli najlepiej jest kupować liquid 100%, czyste hhc?