Wpis z mikrobloga

#monitory Ostatnio myślę nad zakupem monitora 32:9 (Samsung CRG9). Sprzęt jest dosyć egzotyczny i chciałbym zobaczyć to na żywo. Ktoś może zna jakieś miejsce w Krakowie lub na Śląsku w którym można ten monitor zobaczyć? Albo lepiej - czy może jest jakaś firma mająca to w wynajmie?
  • 5
(Samsung CRG9


@Kreskowiak: Ja tylko dopowiem, że za 500zł więcej masz Odyssey G9, który jest pod każdym świętym względem nieporównywalnie lepszy od CRG90. Topowe czasy reakcji pikseli, genialny input lag, odświeżanie, znacznie, ale to znacznie nowsza technologia, szersze pokrycie, lepszy software. Nie widzę akualnie żadnego sensu kupna C49RG90. Tym bardziej, że ten model jest praktycznie EOLem (End of Life) i sprzedają się ostatnie sztuki https://www.ceneo.pl/81056986

Bierz Odyssey G9 za około 5000zł
@Kreskowiak: Tutaj tylko zostawię, że sam ostatnio kupowałem ultrawide, i myślałem o formacie 32:9, i właśnie samsungu oddysey neo g9
Tyle problemów co ludzie mają z Quality Control, odsyłanie monitora po 3 razy, bo pixel spalony/ips bleeding/co tam jeszcze, to personalnie nie chciało mi się w to bawić.
Kupiłem OLEDa od Della (AW3423DW) i jest super, i mając jeszcze 2 inne monitory obok, to 49 horyzontalnie to już dużo, i dla