Wpis z mikrobloga

Miśki, znalazłem workaround dla osób mających problem z zakupem PS PLUSA w Turcji.

Próbowałem kupować z karty Cinkciarza, ale nie szło (ani przez VPNy ani normalnie ani z PS4 ani w żaden inny sposób). Po wielu nieudanych próbach i "something went wrong", zmieniłem konsolę na PS5 (nie wiem czy to ma znaczenie, ale opisuję cały przebieg).

U mnie wyglądało to tak:
1. Miałem doładowany portfel na 460 lirów, w związku z czym płatność automatycznie szła z portfela, a nie z karty, nawet jak próbowałem to zmienić.
2. Podpiętą miałem kartę Cinkciarza z POLSKIMI danymi adresowymi (jedynie kraj Turcja) i apkę Cinkciarza na tel.
3. Bez żadnego VPN czy czegokolwiek wbiłem na PS Store na PS5.
4. I TO NAJWAŻNIEJSZE: Moją uwagę zwróciło że kupowanie gier wszystkim przechodzi bez problemu, ale PS Plus haczy. Dodałem więc do koszyka PLUSa i grę (w moim przypadku Kena, ale myślę że może być cokolwiek).
5. Po kilku kliknięciach dostałem powiadomienie z apki Cinkciarza żeby potwierdzić płatność.
6. Voila!

To był mój proces, ale myślę że de facto wystarczy że w koszyku będzie COKOLWIEK oprócz Plusa i powinno pójść z poziomu konsoli. Proponuję sprawdzić tym co mają problemy :)

#tureckiepromocje #ps5 #psplus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj kupowałem PS Plus Extra. U mnie to wyglądało tak, że na telefonie pobrałem sobie Windscribe VPN, ustawiłem na Turcję. Na appce PlayStation ustawiłem zakup PS Plus Extra, podałem kartę Cinkciarza i klikałem zakup jakieś mniej niż 10 razy i za którymś razem przeszło do Secure Checkout.
  • Odpowiedz