Wpis z mikrobloga

@Okospok0: Sam pchasz się w kłopoty kolego. Z sąsiadami radzę dobrze żyć, bo szybko może okazać się, że najechałeś na gwoździe we wszystkich 4 oponach.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mathas oni już ze mną źle żyją to ja mam siedzieć cicho i to tolerować że mi powietrze zatruwają? Ja mogę tolerować to, że robią głośną imprezę czy ognisko zapalą z liści, a nie że całą zimę i jeszcze trochę jesieni i wiosny smrodzą.
  • Odpowiedz
@Okospok0: Sam pchasz się w kłopoty kolego. Z sąsiadami radzę dobrze żyć, bo szybko może okazać się, że najechałeś na gwoździe we wszystkich 4 oponach.


@Mathas: nie zesraj się dzbanie i sam sobie wdychaj ten rakotwórczy smród, bo "trzeba dobrze żyć z somsiadami" xD. Co za gamoń. Jak ktoś nie potrafi żyć w społeczeństwie, czyli pali gównem, to się takich pajaców zgłasza i tyle.

@Okospok0 nie napisałeś, czy to miasto, czy to wieś. Jak miasto to straż miejska. Oni mają w większości większych i średnich miast tzw. ekopatrole, czyli dokonają kontroli paleniska, mogą wziąć popiół do analizy, albo nawet (choć zwykle to niepotrzebne) wymaz z komina. Robią też kontrole dronami, które mają czujniki badające powietrze i sprawdzają w pierwszej kolejności
  • Odpowiedz