Wpis z mikrobloga

otworzyłem dzisiaj:

1. 3x20x84+ - wypadł potężny Polak Zieliński i IF Hernandeza z Milanu z kart specjalnych. Łącznie 18 walkoutów (ale tylko po jednej 89 i 90) reszta 38 kart to 85-84.
2. pick podsumowanie sezonu w sumie spoko, bo Alaba 88.
3. 2x hero 86+ - Donovan drugi raz w ciągu tygodnia i Mascherano WC.
4. Paka z ikoną 87+ - Kaka baby. Niby spoko, ale raczej L.

Więc tak średnio bym powiedział. Do składu pójdzie Alaba za VVD i spróbuję tego Hernandeza na 2 zgrania za Mendy'ego.

Z fartem panowie, bo mi (jak zawsze po takich trafach) odechciało się na jakiś czas tej gry.

#fut
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjam007: ja za 3x20x84+ dostałem najgorsza ikonę, tą z Danii na CAM, z hero Camposa kekw xD za swpay ikony raz dostałem jakiegoś Szweda na ST, później Stoichkov... Nie pozdrawiam xd
@syjam007: nie martw się w tej grze bardzo często panuje zasada że jak przez chwilę dobrze posypie to później będziesz się cieszył jak 86 wypadnie ;) w każdej fifie miałem tak że był moment gdy sypało a później miesiącami nic dobrego nie wleciało. W ten weekend wykorzystałem swój limit szczęścia, Twój jeszcze pewnie przyjdzie, cierpliwości. Lewa strona karty z 3x84x20 za swapy, rozbudowy 85+ a z prawej wcześniejsze hero sbc i
RidgeForrester - @syjam007: nie martw się w tej grze bardzo często panuje zasada że j...

źródło: comment_1669673576hS1wAq9CLuZO40dokXmGhI.jpg

Pobierz