Wpis z mikrobloga

Gdzie dostanę czarną koszulę (bez żadnych nadruków itp), z dość "wygodnego" materiału? Dobrze by było jakby miała jeszcze guziki do zapinania zwiniętych rękawów, na próżno szukać takiej w sieciówkach ;x

#modameska
  • 11
  • Odpowiedz
@Espo: nie zamierzam się w niej specjalnie pokazywać na jakichś połownikach itp. (#techbaza here), myślę o czymś, co by pasowało jednocześnie do jeansów zwężanych jak i bojówek, trochę taki kuc style, ale tylko trochę :D
  • Odpowiedz
@test_user: tylko że na obu fotkach koszula jest z rozwinietymi rękawami, poza tym nie chcę się nosić w takim stylu, muszę mieć trochę luzu, więc koszulka + koszula na wierzch jest git
  • Odpowiedz
@Gumi5: hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc
  • Odpowiedz