Wpis z mikrobloga

Jest zupełnie tak jak myślałem - po 30lvl dla samotnego chłopa jest ściana!

Wykopki obiecywali że nie warto się zabijać bo życie po 30stce jest spoko, ale to nie prawda. Jest najgorsze z możliwych - niby Cię stać ale tak naprawdę już nic nie daje Ci radości, nie masz na nic czasu.

Za miesiąc święta a ja już wiem że będę pracował bo przecież gdybym nie pracował to bym pił żeby nie myśleć nad tym jak moje życie wygląda - więc będę pracował.

Normalni ludzie w moim wieku mają żony, dzieci, dom na własność i plany na przyszłość a ja mam zagwostkę żyć czy nie żyć. Pewnie prościej byłoby gdyby się okazało że mam raka, wtedy wiedział bym co robić z tą diagnozą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na zdjęciach wyglądam obrzydliwie - gdy widziałem zdjęcie ze mną zrobione na podyplomówce to miałem stan przedzawałowy - ja naprawdę nie wiem jak ludzie ze mną wytrzymują - no i to wyjaśnia czemu zero par na Tinderze.

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
@smutny_login: Odnośnie domu na własność. Opowiem ci historię. Na budowie jedna ładna laska powiedziała mi: 'dlaczego się nie uśmiechniesz?'. Teraz ja się pięknie uśmiecham jak mało który, a ona? Nie wiem, choć się domyślam. Kredyt na 500k wzięła z chłopem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie udają, nie wierz w ich szczęście. Albo znam typa dwoje dzieci i uciekł do innej, będzie bulił alimenty aż będzie huczało.
  • Odpowiedz
@smutny_login jak to nie masz na nic czasu? Przecież teraz masz więcej czasu dla siebie niż za czasów, gdy musiałeś chodzić do szkoły, a później jeszcze lekcje odrabiać i uczyć się na sprawdziany.
  • Odpowiedz