Wpis z mikrobloga

@dean_corso: kurde a miałem pisać posta odnośnie naszej wczorajszej debaty xd.
Chłop się tak striggerował, że aż 2 osobne posty #!$%@?ł. Oczywiście najpierw wrzucając mnie na czarno (i oczywiście mnie o tym poinformował), żebym mu czasem nie odpowiedział.
Naprawdę nie potrafię zrozumieć jak on może uważać, że Gates robi to wszystko z dobroci serca i nie ma w tym żadnych ukrytych intencji.
@WhiskeyIHaze: ciekawe czy jak zona mu powie cos co mu sie nie podoba to tez ja tak #!$%@? z gory na do i dodaje na "czarnolisto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cyber to moj ulubiony patocelebryta z wykopu. uwielbiam go ale nie umiem zrozumiec tych atakow xD spokojnie moglby sie #!$%@? na FMMA z atarim
@TrueShutDown: Jest tu grupka mirków co się kochają tak głęboko od wielu lat, że nie mogą bez siebie wytrzymać i w kółko o sobie piszą i się bluzgają.
Jeden ciągle łapie bana i wraca na multi, po kilku dniach od powrotu pęka mu żyłka, nie potrafi normalnie prowadzić dyskusji więc w końcu zwyzywa kogoś i znów łapie bana, a reszta tagu to przeżywa jako swoją lokalną gówno aferę z pudelka.
Innych
Pobierz J.....m - @TrueShutDown: Jest tu grupka mirków co się kochają tak głęboko od wielu la...
źródło: comment_16696360120vopb5gLJgA6997xve9jDF.gif