Wpis z mikrobloga

Ostatnio zainteresowała mnie #bukmacherka #kuponynazywo oczywiście wszystko za sprawą wysportowanych sportowców, którzy pięknie pozują do kamer, wyjaśniając że każdy Kowalski może typować i co najważniejsze wygrywać, czego rosnące jak grzyby po deszczu, co raz to nowi bukmacherzy mają być dowodem.

I teraz sobie tak przychodzę z pytaniem, tak całkiem całkiem na serio, czy są tutaj osoby, które "trudnią" się ogrywaniem bukmachera i osiągają z tego realne zyski w dłuższej perspektywie? (Zysk to nie znaczy, zielony kupon raz na jakiś czas - zysk oznacza zwrot włożonych pieniędzy wraz z %)

Pytam na serio - tak więc proszę o szczerą odpowiedź osób, którzy grają nie tylko okresowo, ale systematycznie.

CZY W PERSPEKTYWIE TEGO ROKU, CZYLI OD STYCZNIA 2022 JESTEŚCIE NA PLUSIE?

Będę bardzo wdzięczny za komentarze osób systematycznie grających, czy ich sposobem jest taktyka, wielka znajomość dyscyplin, statystyka, prawdopodobieństwo, sposoby itp.

#bukmacherka #mecz #famemma

CZY W PERSPEKTYWIE TEGO ROKU, CZYLI OD STYCZNIA 2022 JESTEŚCIE NA PLUSIE?

  • Tak 19.4% (37)
  • Nie 51.3% (98)
  • na zero 8.9% (17)
  • sprawdzam 20.4% (39)

Oddanych głosów: 191

  • 6
@kroniki_wykopowego_inwestora: Dwie grupy są na plusie:
- rzecz jasna - bukmacherzy
- wszelkiego rodzaju strony, które naganiają do zakładania kont u bukmacherów i dostają procent od przegranych pieniędzy takiego zarejestrowanego klienta
- jeszcze jest trzecia, ale prawdopodobnie nie istnieje - zawodowi gracze, którzy są jak Yeti, wszyscy o nich mówią (zwłaszcza te strony które naganiają do zakładania kont u buków), a nikt ich nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡
@kroniki_wykopowego_inwestora: około 480tys do przodu do końca roku będzie około 510-530 mam nadzieję gram na błędach wyłącznie bukmachera oraz prawdopodobieństw wygranych i jak już pisałem gdzieś kiedyś
Nie wysyłam kuponów nie mam grupek proszę mi nie spamować w dm abym podesłał "kuponik"
Jedyna podpowiedź chłodna głowa nic na siłę nie ma co grać danego dnia nie grasz
Miałem epizod w swoim życiu że miesięcznie potrafiłem przegrać około 100k bo właśnie grałem