Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi, którzy robią sobie jakąkolwiek nadzieje odnośnie dobrego wyniku w środę. Cztery lata temu jeszcze byłem taki naiwny i myślałem, że Kolumbia też jest w zasięgu. Obawiam się, że w środę ten mecz będzie wyglądał tak jak 4 lata temu z Kolumbią, czyli pełna dominacja przeciwnika i strata co najmniej trzech bramek. Nie można stawiać nas na równi z Argentyną po tragicznym meczu z Meksykiem i graniu jak równy z równym z Arabią S.
#reprezentacja #kanalsportowy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ameru: tam zostanie w obronie postawiony taki autobus że świat będzie w szoku :-) mecz zakończy się wynikiem 0:0 i Polacy beda próbować zdobyć bramkę na farcie po ladze do przodu :-)
@flumpy_bread: nie przypominam sobie #!$%@? 6-0 za Souzy XD Chyba, ze tylko chodzi o mecze rangi mistrzowskiej - No to Sousa nie mial Arabia Saudyjskiej w grupie? XD Arabia Saudyjska, rozumiesz? A my nie byliśmy pewni wyniku. Arabia Saudyjska.
@Fatalbazooka: XD XD XD XD

Serio podajesz przykład trzeciego składu Leicester? XD Piłka juniorska? XD wyborny trener No średniakiem z Rosji wygrał XD podaj przykłady Arki, Jagi czy Temaliki z której GO WYPIERDO ŁONO. Albo aby tak daleko nie iść - mecz z Radomiakiem 3:1 xD
@DonCNC mlodziezowka u21 to juz dorosli pilkarze grajacy w pierwszych skladach topowych lig. Dla Wloch gral wtedy Chiesa I Barella, ktorzy 3 lata pozniej siegneli po seniorskie Mistrzostwo Europy, wydaje mi sie,ze gralo tam jeszcze kilku takich grajkow (tonali?). Przestan siac farmazony bo widac,ze nie masz pojecia o czym piszesz. Michniewicz zna sie na pilce, jest detailsta - przekonal cala druzyne w tym RL9 do tego,ze mamy grac zadaniowo, co z tego
@DonCNC sprawdzilem sklad Italii, ktora byla wredy gospodarzem mistrzostw z tamtego meczu - Mancini, Baston, Dimarco, Pellegrini, Barella, Cutrone, Chiesa - mowi Ci to cos czy nadal bedziesz udawal glupa?
@Fatalbazooka: Mirku, ja dokładnie pamiętam te mecze jak przebiegały. O ile ten wygrany z przeciętną i przegrywającą wszystkie mecze wtedy Belgią udało się Polsce wygrać 3-2 po w miarę dobrym meczu to ten następny wygrany z Włochami 0-1 to był największy fuks jaki widziałem w życiu jeśli chodzi o zwycięstwa polskich drużyn. Przecież Włosi gnietli nas tak samo jak potem Hiszpania. Różnica była taka, że nie byli tak skuteczni jak Hiszpanie.
@Fatalbazooka: na 30 spotkań wynik by był wysokim zwycięstwem Argentyny. Błąd w matrixie. Może popatrz na Maroko, które zjadła i wysłało Belgię z jaką twój bóg taktyki #!$%@? sromotnie XD
@Fatalbazooka: to ciagle piłka juniorska, z tym ze kilku potrafiło zostać gwiazdami. Wielkie mi rzeczy. Przypominam, ze Polska np. wygrała mistrzostwa Europy piłce juniorskiej i co związku z tym? XD