Wpis z mikrobloga

@Termowizjer: nie, dostałem kilka razy 3 dniowy trial na wersję plus i faktycznie można sobie nabić w ten sposób trochę punktów, ale nawet wtedy - po całodniowym maratonie wbijania najlepiej punktowanych testów zrobiłem góra 1000 XP. A i tak w następne dni prawie w ogóle nie chciało mi tam siedzieć.

Chyba, że są tam jakieś inne rzeczy którymi można sobie nabijać wynik a o nich nie wiem xD
@boukalikrates: hmm zdarza mi się robić na telefonie i jakoś nie zauważyłem tej zależności. Inna sprawa, że moim zdaniem te ligi mają sens tylko gdyby grupy składały się z ludzi robiących kursy z przynajmniej jednego tego samego języka.
@WR9100:

te ligi mają sens tylko gdyby grupy składały się z ludzi robiących kursy z przynajmniej jednego tego samego języka.

Poza tym, że to logistycznie kupa roboty to absolutnie nic by nie zmieniło.
@WR9100: wersja na telefonie daje więcej możliwości, sa mnożniki punktow x2 i np. Łatwo zgarnąć 90 punktow za jedną lekcję, nawet wersja android / ios różnią się
@Ledlea: może dlatego tak średnio mi idzie. Może z biznesowego punktu widzenia lepszy target to użytkownicy smartfonów, ale jak dla mnie lepiej jest przyswajać wiedzę na PC, nie w biegu