Wpis z mikrobloga

Mi się podoba koleszka z kanału Na robocie ale jednak to nie to samo


@Mireklerek: Ten koleżka moim zdaniem jest tragiczny. Ilość durnych błędów, jakie popełnia przez swój ośli upór, mimo dobrych podpowiedzi widzów - jest porażająca. Zresztą on chyba pracuje na budowie ze 2 godziny dziennie, a resztę dnia spędza na kawkach, przerwach i "bajerze" z sąsiadami, bo niemiłosiernie rozwleka poszczególne roboty. Ktoś trafnie skomentował, że na jego kanale panuje
@Mireklerek: Nic dziwnego że nudne, bo to co mitoman robił w jednym odcinku, to ten koleżka robi w 10 odcinkach, w porywach do 20-tu ;) Hitem były np. 2 tygodnie ręcznego zasypu, gdy miał dwie koparki, ale bał się nimi wjechać :)))
Ja z kanałów budowlanych oglądam tylko "Programistę na budowie", bo ten człowiek myśli jak robi, a poza tym jestem ciekaw, jak będzie działała ta jego automatyka (robi bardzo rozbudowany
Ilość durnych błędów, jakie popełnia przez swój ośli upór, mimo dobrych podpowiedzi widzów - jest porażająca.


@berman: bez przesady, wszystkie kluczowe elementy dla funkcjonowania budynku, robi więcej niż dobrze, nie ma się co czepiać. po za tym robi sam i przez to wydaje się że tempo ma słabe. robi na pewno lepiej i więcej niż Grześ-Makita z Czesiem, po za tym nic nie ukrywa bo jak coś spieprzy to, to też