Wpis z mikrobloga

W jakiej sieci macie telefon? Jak się sprawuje z takiego użytkowego punktu widzenia? Czy mieliście jakieś problemy z zasięgiem, jakością rozmów, ofertą, obsługą klienta w salonach? Będę się pewnie przenosić z mojej obecnej sieci i chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę. Bo oczywiście konsultanci przedstawiają mi piękną wizje mojego bytowania w ich sieci. :D

#telefony
  • 13
@Ned: @piotreek88: właśnie zastanawiam się nad przejściem do play. Mieliście jakieś problemy z pocztą głosową? Moja znajoma mówiła że pomimo tego że ciągle ją wyłącza to play to resetuje.
@Rachel_: Nie mam poczty głosowej i nikt mi jej nie włącza, więc wyjątkowy przypadek. Zamów sobie starter darmowy, doładuj za 5 zł i testuj, czy jest ok.

@wokalistka: dziwne, bo play ma najlepszy zasięg, bo może podpiąć się do plusa, orange i t-mobile, więc nie wiem, czemu miałby być problem z zasięgiem, no chyba, że to totalne zadupie i żadna sieć tam nie działa.
@Rachel_: Mam wyłączoną pocztę i jest dobrze.

@wokalistka: Play ma zasięg taki jak wszystkie inne sieci łącznie, więc jeśli gdzieś ma słaby, to i tak żadna inna sieć nie będzie działać lepiej.
@Rachel_: ja byłam przez lata w Erze (która przemianowała się na T-mobile) i uciekłam od nich jak tylko skończyła mi się umowa. teraz jestem w play od ponad roku i jest okej, nie miałam żadnych problemów. nawet jak dzwonili z superhiper ofertą i powiedziałam, że nie jestem niczym zainteresowana to dali mi spokój, co w T-mobile byłoby nie do pomyślenia.
@Rachel_: W play mam telefon chyba ze 2,5 roku. Nie przypominam sobie, czy przerwało mi kiedykolwiek połączenie. Jakość rozmów jest ok, nie wiem, czy w innych sieciach jest lepsza, ale nie wydaje mi się.

Kup starter to się przekonasz, albo zamów ze strony play za free, to przyślą do domu.