Wpis z mikrobloga

Kolejna czarnulka to Kreska - ma około 4-5 miesięcy i jest dzikim dzieciakiem dzikiej Coli (która jest u mnie na tymczasie i ciagle szuka domu). Testy fiv/felv ujemne, mała jest już po zabiegu kastracji i odrobaczaniu, przed nią jeszcze szczepienia.

Mała rokuje nieźle, ale jest jeszcze przestraszona i wycofana - szukamy dla niej domu z kotami lub bez ale chętnie z cierpliwością i doświadczeniem w oswajaniu (możliwe, że pomogą jej na przykład feromony). Trzeba mieć świadomość, że to nie jest kociak od razu na kolanka. Cola u mnie zaczęła się sama bawić po 1,5 miesiąca, po dwóch ciągle przyjdzie do mnie na kolana pod warunkiem że mam żarcie ;)

Na dom czeka w Zwoleniu, mazowieckie ale możemy transport dogadać. Wymagamy: wizyty/rozmowy przedadopcyjnej i umowy adopcyjnej. Później wystarczy, że dasz nam znać jak przebiega adaptacja :)

Kreska nie ma za dużo czasu, jest zdrowa, w poniedziałek powinna wyjść z lecznicy () nie jest mile widziana w dotychczasowym miejscu bytowania a przecież nie podrzucę jej pod szpital.

Na pomoc czekają też jej bracia tu zrzutka i nie będziemy ich odłapywać bez zabezpieczonej kwoty na zabiegi i profilaktykę, bo kończą nam się rezerwy finansowe :(

Może pomyślimy o jakiejś zrzutce świątecznej, może zrobię w podziękowaniu jakiegoś mini ebooczka z przepisami świątecznymi? Zobaczymy jak czas pozwoli :)

W sprawie Bebsona trwają rozmowy i jestem dobrej myśli, że w przyszłym tygodniu sfinalizujemy adopcję jego i Franki :)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Kolejna czarnulka to Kreska - ma około 4-5 miesięcy i jest dzikim dzieciaki...
źródło: comment_1669453500gesrm135ALhmhTkM45Fktz.jpg
  • 24