Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady
Otóż sytajca wygląda tak, ze po pewnym kursie marketingu internetowego wyszło tak, że trafiłem na staż do faceta ktory programuje aplikacje, no i jak dotąd glownie zajmowalem sie modyfikowaniem istniejącego designu apki i tworzeniem nowej, ale ostatnio przyszedł czas na "działania marketingowe". I te dzialania nie opierają sie na tworzeniu jakichś kampani w google ads czy cos z tego co malem na kursie, a np. tworzeniem ulotki lub jakichs innych graficznych materialow do promowania apliakcji.
I tutaj wlasnie nasuneło mi sie pytanie... Jak dotąd pracowałem tylko w figmie i ok, bo darmowa, ale ulotek czy np. jakichś slajdow na ekran w pociagu nie zrobie.. Zgaduje, ze facet nie ma wykupionego pakietu Adobe, bo by wspomnial wczesniej. I nie wiem jak to rozstrzynąć, bo mam niby u siebie zainstalowane "pełne wersje" za darmo, ale jak dotąd uzywalem je tylko w celach edukacyjnych i nigdy na tym nie zarobiłem.

No i pojawia mi sie pytanie czy nie ma co robić z igły widły i przymknac na to oko, bo jeden czy dwa projekty w Illustratorze, to nic takiego, a chociaż bede mial okazje zrobić coś praktycznego, co ujrzy światło dzienne, czy może jednak powinienem zrobić "widły" , bo np. jest jakieś wysokie ryzyko ze ktoś mnie skontroluje?

#grafika #grafikakomputerowa #design
  • 6
@3000swin > Murki, szukam zleceń. Zaprojektuję logo, papeterię, oznakowanie wewnętrzne, zewnętrzne, pylony, banery etc. Wieloletnie doświadczenie. Jak będziecie zainteresowani piszcie priv. Dobrej nocki.

@essos: zlec do roboty temu ziomkowi. Będziesz miał czyste rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)