Wpis z mikrobloga

Na miejscu Tomków bym ustalił dwie, które są nie do ruszenia z obu stron w danym przetasowaniu i pozwolić drugiemu zapowiedzieć, które dwie z reszty weźmie do siebie. A swoją drogą pogadać z kobietami i dopytać czy mają ochotę, a jeśli nie to powiedzieć, że ktoś musi i każdy z nich zamienia dwie.
#40kontra20
  • 14
@Rosalinea: no, właściciele haremów jakoś muszą się dogadywać, jak potrzebują wymienić inwentarz. :(

@Marjaewa: dymy i tak będą, bo te laski będą próbowały zniszczyć każdą, która będzie za bardzo do przodu. A w ten sposób by sobie faceci dali szanse eksplorować znajomości na których najbardziej im zależy.
@Ka123:
Poważnie się zrobiło, aż za poważnie. Gdyby ostatni Sułtan Imperium Osmańskiego miał takiego doradcę jak Ty, to z jego haremu do dziś by jego wnukowie i potomkowie radość czerpali, a tak to już 99 lat mija jak zmiotło ich z map.

A może to i lepiej, że Cię wtedy nie było?
Może do dziś musielibyśmy do wielu krajów pod konsulatem o wizy się starać . Zapomnielibysmy o urlopie w Grecji,
@Rosalinea: W sumie to po prostu pewna znajomość psychologii i skile menadżerskie. :) Zawsze byli gdzieś dobrzy stratedzy i osoby rozumiejące, jak działają ludzie, tylko wielu władców nie dostrzega/ło, że ktoś może coś wiedzieć lepiej, niż oni i nie odczuwa/ło potrzeby wsparcia się doradcami. ;P "Ja wiem lepiej" +krótkowzroczność i po dynastii. ;)
@Ka123: No i patrz…. Ty mogłeś być doradcą, (widać w genach to masz) bo nawet jedna z bardziej wpływowych niewolnic haremu, która stała się żoną Sułtana i matką jego dzieci była Polką. I mam zagwózdkę…. Czy Ty jesteś ich potomkiem? XD

Od teraz jesteś jedyną osobą na liście podejrzanych, która będzie trzymała stronę obleśnego starca sułtana Toma

XDD

To żarty tylko ¯\_(ツ)_/¯
@Rosalinea: Inna sprawa, że doradcy też potrafili tracić głowy przez sam zły nastrój władcy. ;)

Ad pierwszej żony haremu - nie dziwne, Słowianki są najładniejsze. :)

Ad potomka - nołp. Całe drzewo genealogiczne tutejsze. ;)
@Ka123: Ad potomka: - dobra!!! Wierzę na słowo i warunkowo z aresztu zwolnienie masz….ale dozór Wykopkowy Cię nie minie ¯\_(ツ)_/¯

Ad pierwszej żony - nie wiem kim była pierwsza i kim ostatnia… nasza rudowłosa Słowianka to raczej lata 1510- 1540. Tutaj musisz raczej głębiej się w drzewo genealogiczne zanurzyć XD