@Thompson91: nie rozumiem jakich sponsorów i jakie ma to znaczenie.

Jeśli chodzi o ekspozycję band reklamowych - czas powinien być podobny. Co do reklam w telewizji to i tak większość jest puszczana w przerwie, która pewnie zostałaby w niezmienionej formie.

Co się natomiast tyczy reklam na strojach zawodników to nawet może to być z korzyścią dla reklamodawców. Przy zatrzymywanym czasie nie będzie problemu żeby wprowadzić "time-out", kiedy ekspozycja sponsorów byłaby jeszcze
@urojony_uzurpator: piłka nożna to najbardziej zacofany, niesprawiedliwy, #!$%@? i nudny sport przesiąknięty korupcją. Wszystkie inne dyscypliny robią wszystko, żeby było sprawiedliwie, wprowadzają najnowsze technologie, ciągle się rozwijają, a piłka nożna? Jak w lesie #!$%@? xD jest niby jakiś var, ale tylko w niektórych rozgrywkach. No i jak się panu sędziemu zechce. No i jak pan sędzia oceni czy był faul, gol, aut czy spalony. No bo może być, ale pan sędzia
@francopolo: usiądź ze stoperem w ręku i doliczał każdy moment kiedy piłka nie jest w grze. no ni #!$%@? wyjdzie to co doliczone. zatrzymywanie czasu za każdym razem i granie po 25/30 minut i połówkę styknie.
wtedy nikt by nie #!$%@?ł szajsów. dodać do tego maksymalny czas na wznowienie akcji a każde odkopnięcie piłki po gwizdku karać kartkami a nie przymykać oczy jak ktoś specjalnie to robi.
@mackbig: Bez przesady. Połowa 20 - 25 minut to powinno trwać mniej więcej tyle ile teraz. Można pozwolić na dwa time-outy w czasie połowy to co najwyżej będzie czas na jedna/dwie reklamy a dla telewidza okazja żeby skoczyć do kuchni/kibla bez tracenia meczu