Wpis z mikrobloga

Otrzymaliśmy od Was ostatnio sporo próśb o AMA z Filipem Chajzerem, powstało także znalezisko w tej sprawie. Widząc Wasze zainteresowanie tematem postanowiliśmy skontaktować się z Filipem i zaproponować mu AMA – odpowiedź otrzymaliśmy błyskawicznie, oczywiście była to pozytywna odpowiedź :-)

Jeśli tylko ustalimy konkretny termin akcji to damy Wam znać. A Wy tymczasem przygotujcie ciekawe pytania na AMA ;-)

#ama #filipchajzer #wykop #oswiadczenie
wykop - Otrzymaliśmy od Was ostatnio sporo próśb o AMA z Filipem Chajzerem, powstało ...

źródło: comment_6T9Ww357L13j9ydTPGVshJSQZiAi9GbE.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@wykop: Myślę że do tej osoby wykop ma bardzo dużo pytań. Szkoda tylko że nigdy nie odpowie na nie szczerze a gdy my sami sobie odpowiemy to okrzyknie się nas spiskowcami z urojeniami. Nie mam złudzeń że takie AMA by się kiedykolwiek odbyło.
  • Odpowiedz
@sanchopancho Często pojawia się w prześmiewczych reportażach w jakiejś tv śniadaniowej. Jest to także syn Zygmunta Chajzera znanego prezentera i gospodarza "Idź na całość" . Dla mnie to jedna z pozytywniejszych postaci jakie pozostały w polskiej telewizji, dzięki temu, że ma niebanalne poczucie humoru i dystans do wszystkiego to może być bardzo ciekawe/śmieszne SMC. Bo niby kogo mielibyśmy zaprosić? Lisa? Kuźniara? :D
  • Odpowiedz