Wpis z mikrobloga

Bawi mnie zwrot o 180 stopni w #weszlo odnośnie CM711 xD jeszcze pod koniec ubiegłego roku nasrali chyba 15 artykułów dziennie jaki to czesiek nie jest zajebisty, wrzucili nawet odprawę przed meczem Legii, by pokazać jaki to kołcz motywator, stanowski o mało co się nie spuścił na wizji po nominacji, a kowal nagle teraz udaje, że gra mu się nie podoba, bo wcześniej to zajebiście było xDDD

nawet tutaj czytałem jakieś wpisy redaktorka weszło, który 10 miesięcy temu ani złego słowa o cześku, ciekawe jakie dziś ma zdanie XD
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@khaotic: xD

przecież można zmieniać swoje zdanie. Nie rozumiem o co chodzi. Gorzej by było jakby brnęli w to co mówili pół roku temu
  • Odpowiedz
@joolekk: czyli ani nie widziałeś, ani nie czytałeś tego co się działo przed i po nominacji Czesława? Z zero-krytycyzmu, ani złego słowa, "co było to było", jakichś bzdurnych hejt parków, migania się od trudnych pytań przez weszlaków, po całkowitą zmianę frontu i hejt niemalże 24/7. To dla ciebie jest normalna zmiana zdania? xD
  • Odpowiedz
@khaotic: przypuszczam, że ten "redaktorek weszło" to ja, bo chyba nikt inny nie ma tu konta. Więc 10 miesięcy temu nagrałem vloga o tym, że CzM powinien wyjaśnić swoją przeszłość korupcyjną. Był tekst o tym na stronie. Czy było dużo tekstów o CzM? Tak, zwłaszcza w dzień podpisania kontraktu. Ale np. przed Walią miałeś duży tekst o tym, że gramy bardzo reaktywnie, wybieramy prostackie rozwiązania w budowaniu ataków, Krychowiak czy Glik
  • Odpowiedz
@Lightcik: czekaj, a ja napisałem? o jakich argumentach piszesz, nie widzę nic, co argumentowałoby twoją ocenę użytkownika @khaotic i innych. po prostu się odszczekałeś, rzucając jakimiś ultrasubiektywnymi opiniami na temat tekstów swoich kolegów, jak jakiś krytykowany piłkarz. podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@Lightcik

Czy było dużo tekstów o CzM? Tak, zwłaszcza w dzień podpisania kontraktu.


Sprawdźmy to.
https://weszlo.com/tag/czeslaw-michniewicz/page/11/
Zaczęła się jazda z Michniewiczem jako selekcjoner od 23.01.2022, czyli 9 dni przed ogłoszeniem. Sprawdź sobie, co się działo na tej stronie trzy-dwa dni przed oficjalnym ogłoszeniem. Jakie nagłówki i jakie treści w artykułach (a może sam je pisałeś?). Szczytem jest artykuł z 30 stycznia i opublikowania nagrania z szatni Legii.

Po takich peanach i artykułach
  • Odpowiedz
@khaotic: W temacie korupcji nagrałem materiał, który obejrzało 50k ludzi, czyli pewnie więcej niż każdy tekst, który linkowałeś. I nie, nie bronię tam CzM.

Poza tym na stronie też był tekst o tym, że CzM musi się realnie zmierzyć ze swoją przeszłością.
Lightcik - @khaotic: W temacie korupcji nagrałem materiał, który obejrzało 50k ludzi,...
  • Odpowiedz