Wpis z mikrobloga

Razemek najpierw się pluje o Lewandowskiego, że 500 tys. to prawie nic a teraz chwali pusty gest niemieckich piłkarzy. Wychodzi na to, że gdyby Lewy nie dał na Centrum Zdrowia Dziecka złamanego grosza a po prostu przed meczem zasłonił usta, to nagle stałby się lewicowym bohaterem xD

Ja nie do końca chwytam ich system wartości, chociaż rozumiem ich zamiłowanie do pustych gestów bez realnego przełożenia na rzeczywistość. Dzięki temu każdy lewak może mieć poczucie moralnej wyższości nie robiąc w zasadzie niczego produktywnego dla świata.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
archubuntu - Razemek najpierw się pluje o Lewandowskiego, że 500 tys. to prawie nic a...

źródło: comment_1669360216uwuIPPyXTZ44GVcN8KpV7C.jpg

Pobierz
  • 29
Ja nie do końca chwytam ich system wartości, chociaż rozumiem ich zamiłowanie do pustych gestów bez realnego przełożenia na rzeczywistość. Dzięki temu każdy lewak może mieć poczucie moralnej wyższości nie robiąc w zasadzie niczego produktywnego dla świata.


@archubuntu: chyba coś w tym jest, zresztą po drugiej stronie jest bardzo podobne zachowanie, które tak samo niczego nie wnosi, a daje poczucie bycia lepszym - nazywa się modlitwa ( ͡° ͜ʖ
@archubuntu: za protest w katarze może być nawet i kara śmieci a 500 tysięcy Lewandowski za kopanie kawałka skóry pewnie w zamrażalniku trzyma by tym mięso opakowywać gdy mu siatek zabraknie - dlatego gest Niemiec jest wyraźniejszy.
@archubuntu: to jest żenada a nie gest przeciw łamaniu praw człowieka. Protestem mogłoby by być bojkotowanie mistrzostw - sponsorzy i drużyny wspólnie doprowadziliby do tego że impreza by się nie odbyła i tak okazałoby się jakie wartości są ważniejsze. A jednak .... A kto mysli czy niemieccy piłkarze i działacze nie dostaną kasy za mecze? Czy jednak wezmą kasiorkę ?

BTW - tak generalnie to protesty powinny być te parę lat
dlatego gest Niemiec jest wyraźniejszy.


@NoJakNieJakTak: No fajnie, przypomnieli światu, że w Katarze prawa mniejszości są łamane (czyli coś, co w zasadzie wiedzieli wszyscy), po czym poszli haratać w gałę na boiskach zbudowanych na plecach ludzi, którzy tego łamania praw bezpośrednio doświadczyli.

Swoją drogą fajna mentalność. Gest musi być "wyraźny". Tylko to się liczy, nawet jeśli 5 minut potem drużyna robi coś, co sprawia, że tym gestem to w zasadzie można
@AstonMilkshake: Dokładnie, dla mnie to niezła hipokryzja i każdy kto przyczynił się do tych mistrzostw ma jako tako krew na rękach i jest zwykłą szmatą - czy ludzie co kupili bilety czy wszyscy sponsorzy, reprezentacje itd.
To jakby przyszedł do mnie złodziej i kupiłbym od niego te kradzione rzeczy za 1/10 wartości, ale po kupnie bym umył rękę którą z nim się witałem i to ostentacyjnie tak by widział. Oczywiście następnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archubuntu: już #!$%@? ze spurek ale czasami gest który idzie w świat więcej znaczy niż 500 tys za które jedno dziecko się uratuje