Wpis z mikrobloga

#poco #xiaomi #miui #android #informatyka

Mirki, mam problem z poco f3, wyszła aktualizacja więc zainstalowałem i mam problem, pojawiły się problemy z odblokowywaniem telefonu, masowo tworzonymi logami(plikami?), Zawiechy, komunikaty "system nie odpowiada" lub "jakaś aplikacja nie odpowiada"

W komentarzu wrzucam ss tych plików, jest ich już 3gb i nadal wzrasta, wcześniej wywaliłem ich 10gb i nadal się tworzą.

Co robić? Telefon pół roku może ma więc teoretycznie powinien być na gwarancji jeszcze.
AVATARKUBA122 - #poco #xiaomi #miui #android #informatyka

Mirki, mam problem z poco ...

źródło: comment_1669296742MfVAMQQ1SiIVBQvZ2xVtbV.jpg

Pobierz
  • 15
@AVATARKUBA122: Nie wiem czy ktoś ci będzie z tym wstanie pomóc, bo to u ciebie coś poszło nie tak podczas aktualizacji, mam ten sam model i wersje i na tym sofcie nie mam żadnego problemu, aktualizowałeś jako ota 200-300mb czy pełen soft 3gb+?. Nie wiem czy ci telefon na to pozwoli, ale spróbuj jeszcze raz wgrać tą aktualizacje. w aktualizatorze kliknij te trzy kropki z opcjami i pobierz najnowszy pakiet aktualizacji,
@Numanuma wyskoczyło że znalazło aktualizacje miui, kliknąłem zainstaluj ().

Spróbuję jak mówisz tylko dostępu do wifi potrzebuje czyli dziś po 22 dopiero będę mógł

Przywrócenie ustawień fabrycznych przywróci starą wersję systemu? Bo nie ma chyba możliwości cofnąć aktualizacji co nie?
@Numanuma edit, jednak zrobiłem już teraz i w sumie tylko zeżarło mi transfer bo aktualizacja ponad 3gb zakończona pomyślnie, to jednak nic nie dała ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro zrzucę zawartość telefonu na kompa i zrobię reset
@AVATARKUBA122: No to chyba tylko przywrócenie ustawień by ci pozostało, nie przywróci ci to starszej wersji systemu, ale może naprawi błąd który ci wyskakuje. bo raczej z takimi problemami nie dotrzymasz do następnej aktualizacji za miesiąc. możesz jeszcze przed przywróceniem, spróbować wyczyścić najpierw pamięć podręczna a jak nic nie zmieni to wszystkie dane poco launchera. chociaż nie wiem czy to coś da, bo #!$%@? ci się cały system.
@Numanuma jak już bym się bawił w odblokowywanie to od nowa androida bym postawił raczej, ale traci się gwarancję.

Nigdy nie wyrywałem andka, z informatyki jestem noga raczej i nie chce się już teraz za to brać chyba że nie będzie wyjścia
@AVATARKUBA122: Nie będzie z tym problemu żadnego, gdybyś odblokował bootloader i wgrał jakiś custom rom to ci nie uznają, ale w tym przypadku naprawią. Trudno byś przez okres gwarancji nie updatował telefonu, a że producent nie potrafi w soft i co chwile jakieś bugi wprowadza to już jego problem.
@AVATARKUBA122: Witam, jak to się skończyło? POKO F3 - W komentarzu wrzucam ss tych plików, jest ich już 3gb i nadal wzrasta, wcześniej wywaliłem ich 10gb i nadal się tworzą" Miałeś w servisie i co dalej z problemem?