Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wpadłem na pomysł jaki prezent sprawić na święta staruszkowi. Siedzi w domu i się nudzi bo to człowiek starej daty i emerytura ewidentnie mu nie służy. Wiem że będzie potwornie zły jak mu coś drogiego kupię, to wpadłem na pomysł, że rozbiorę swój zestaw 42043 i mu go dam żeby go sobie złożył, a później go sobie odbiorę. Sam po lego by nie sięgnął, pewnie sama cena takiego zestawu by go przeraziła, a tak myślę że dam mu chociaż trochę zajęcia na kilka wieczorów bo to duży zestaw (2793 elementy w tym silnik i hydraulika to jest co robić).
Teraz tylko to rozebrać i poukładać w worki tak jak być powinno ()

#lego
Pobierz woda_saguaro - Wpadłem na pomysł jaki prezent sprawić na święta staruszkowi. Siedzi w...
źródło: comment_1669228608b42fbXrPDsSr46iuPEJtSy.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Budo: oczywiście że coś dostanie oprócz tego. Lubi kolekcjonować alkohol chociaż sam pije niewiele to coś ciekawego do barku dostanie bo wpadły mi ostatnio w ręce 3 butelki japońskiej whisky to jedną wzbogaci swoją kolekcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jerzy_Kudelski: wiem że cena tego zestawu jest obecnie wysoka, nawet bardzo ale może uda Ci się dotrwać tą bestie w dobrej cenie. Tak wygląda ten zestaw bez kipy załadunkowej. Ramię jest oczywiście w pełni sprawne razem z otwieraniem i zamykaniem łyżki. Świetny zestaw, swego czasu największy zestaw od Lego Technic. Pad z xboxa dla skali.
Pobierz wodasaguaro - @JerzyKudelski: wiem że cena tego zestawu jest obecnie wysoka, nawet ba...
źródło: comment_1669238802GsD8hyYbx9PZWqvC8iz9hT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szwendacz: rozkładanie idzie tak sobie, sam wiesz jak go składałeś że było sporo zabawy. Teraz rozebrałem kipę i zbytnio się rozpędziłem, przez co musiałem złożyć ponownie część elementów stelaża od jej podnoszenia. Boję się tej hydrauliki ramienia bo jeszcze pamiętam jak to składałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) przekładnie też będą ciekawe do rozbiórki bo to sporo elementów.
Uwielbiam ten model, chyba mój ulubiony. Swój kupiłem za 750zł
@woda_saguaro: jako pierwszy zestaw, ten Mercedes będzie trudny do złożenia (upchnięcie wężyków pod ramieniem wymaga wprawy żeby ich nie pozaginać). Jeśli tata nie składał wcześniej Lego Technic będzie to nie lada wyzwanie.
@woda_saguaro no i git. Jak się pogubi albo coś źle złoży to będzie musiał pokombinować czemu nie działa. Jednych to motywuje, inni zostawiają w połowie złożone zestawy tak jak ludzie co "tego grata nie sprzedadzą, będą kiedyś robić" :D