Wpis z mikrobloga

Arabia Saudyjska potrafi (gdzie nie ma powołanego żadnego piłkarza z klubów europejskich), Japonia potrafi (głównie piłkarze z europejskich średniaków jak Celtic czy Eintracht), Maroko, gdzie nie ma zbyt wielu gwiazd poza Hakimim i Ziyechem potrafi grać jak równy z równym z Chorwacją, Tunezja potrafi postawić się Danii i mieć swoje momenty bardzo dobrej gry. A my #!$%@? nie potrafimy złożyć jednej, składnej akcji z Meksykiem, który jest najsłabszy od dawien dawna. Do tego nasi reprezentanci plują nam w twarz i smieja nam się w oczy wypowiedziami, że z Argentyna dopisujemy sobie 0 punktów, czy, że do tego, żeby to był fantastyczny mecz zabrakło nam tylko bramki. Do tego trener ciągle uważający, że dziennikarze to jego wrodzy bo mieli czelność pytać o czym rozmawial z Fryzjerem 711 razy. Mówiący, że nie zamienia wody w wino. To jest dramat, to jest katastrofa. Mecz z Arabią oczywiście obejrzę bo jestem Polakiem i czuję się ruchany na każdym kroku. Ale nie znajdę odpowiedzi na pytanie, dlaczego inni mogą jeździć na dupie, zostawiać na boisku masę zdrowia i serca, a Polacy nie mogą (może pora Bereszyńskim w ostatnim meczu, bo jak się człowiek zastanowi to on jedyny brak umiejętności nadrabiał #!$%@? jak głupi). Zieliński za to brak umiejętności nadrabiał podaniami do tyłu, a zresztą ha tfu #!$%@?, pora na Hiszpania - Kostaryka #mecz #pilkanozna #reprezentacja #mundial
  • 7
  • Odpowiedz
@jeszczemlodszakrew: mnie dziei czemu Souse #!$%@? bo wiadomo że musial miec powodu tak bezczelnego odejscia. Kanal na YT PZPN wypuscil filmik z przed meczu przegranego za wodza Sousy fdzie komentarze i analizy byly trenera trafne. Nie wiem jak taka marka jak Robert moze podpisywac sie pod takim slabiakiem jak Michniewicz
  • Odpowiedz
@OraclePL: Czytałem ciekawą teorie mireczka, że Suosa po dostaniu propozycji z Brazylii i poszedł po podwyżkę do PZPN żeby ponegocjować, a Ci od razu dali cynka do mediów, że chcę odejść :)
  • Odpowiedz