Wpis z mikrobloga

#pies #wyzel
Powitać, mam pytanie do wszystkich właścicieli wyżłów i niżłów, mam szczeniaczka niemieckiego, 12 tygodni, wziąłem go z dość kulawego miejsca głównie z litości, u mnie wcina sporo to troszke się podbudował, ale dalej ma delikatnie wystające kostki z tylu, byłem u weta podał co trzeba i kazał mu jeść dużo, PYTANIE brzmi co byście polecili dla takiego szczeniaczka do jedzenia, miałem kiedyś weimara to wcinał mięso w kostkach z rzeźni, ten narazie wcina brit care ryz z łososiem, myślicie żeby przejść na mięso (oczywiście z warzywami etc.) czy polecacie coś innego, zwłaszcza że zależy mi żeby mały przybrał na masie bo ma co uzupełniać :/ . Jak macie jakieś fajne protipy odnośnie diety takich maluchów, czy nawet samego życia z nimi, to wrzucajcie tutaj swoje rady, z góry dzięki !
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moskawa: ja tam zdecydowanie wolę trochę zachudego szczeniaka niż za grubego. I to że kości mu trochę wystają, czy są widoczne żebra to nie znaczy że pies jest wychudzony.
Mojego szczeniaka karmiłam suchą karmą i bardzo prosto się go karmiło. Wziełam środkowe dawkowanie z tabelki i jak wydawało mi się go za dużo to obcinałam porcje o 15% jak był zbyt suchy to dawałam 15%. Super szybko przybierał lub gubił gramy