Wpis z mikrobloga

- Odbieramy ostatni telefon. Halo?
- Dzień dobry, witam serdecznie
- Akurat taka dobra przyjemność mnie trafiła, że się wreszcie do was przez cały program dodzwoniłem. I chciałbym kilka słów powiedzieć, przede wszystkim do pana Jana. I głównie chodzi o kwestię... straszny pogłos mam od was. Chodzi głównie o kwestię ocieplenia, bo ocieplenie jest związane z tym samym co nasz organizm. Wynika to z tego, że jądro Ziemi jest wartością ujemną, jak że Słońce jest wartością dodatnią. Aby wszystko miało funkcjonalność płaszcz Ziemi musi mieć wartość neutralną.
- Przepraszam pana ale... Przepraszam bardzo ale nie zgadza się Pan. Jądro Ziemi ma wysoką temperaturę. Temperatura ta rośnie i całkiem możliwe jest, że jednym z powodów, dla których rośnie temperatura jest wzrost temperatury jądra Ziemi. Jądro Ziemi właśnie, właśnie temperatura rośnie
- To może łatwiej wyjaśnię. Otóż pana organizm jest związany z tej samej wartości co e równa się emce kwadrat, a mianowicie energia... mogę dokończyć? Zaraz zobaczymy co pan mi na to powie. Ja najpierw chciałbym dokończyć swoją myśl, ponieważ akurat trafił pan na kogoś takiego kto bez... bez abso... jakby to ująć... hmm...
- No dobra, proszę dokończyć po prostu pytanie
- Tak, tak. Chodzi o to że jeżeli organizm ma wartość ujemną to zaraża...
- Czego wartość?!
-... to zaraża wartością ujemną rozum. I rozum w zależności od sytuacji jest ujemny z ujemnym daje plus
- Nie no, przepraszam pana!
- Ja nic nie rozumiem!
- Ja nic nie rozumiem też, przepraszam bardzo, ale... ale... ja jestem... ja jestem człowiekiem...
- Dobra, ostatnia próba, ostatnia próba, ale proszę szybko
- ...zasada natury jest taka, że minus i minus daje plus. Czyli chore coś plus chore daje chorobę.
- Na przykład jeżeli pan włoży kawałek lodu do temperatury minus dziesięć do lodu minus trzydzieści to z tego plus wyjdzie, tak?
- Gdyby pan nie jadł przykładowo mięsa to ciało nie byłoby chore i wtedy rozum też nie zarażałby się chorobą. I wt... na takiej zasadzie
- Dobra, dziękujemy bardzo za telefon. dziękujemy bardzo. pozdrawiamy

#jkm #korwin #kanalsportowy #pasta #heheszki #polityka
M4rcinS - - Odbieramy ostatni telefon. Halo?
- Dzień dobry, witam serdecznie
- Akur...
  • 2