Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie RDR2 na Steam ale nie zauważyłem, ze nie jest dostępne na GeForce Now więc postanowiłem zwrócić bo moja karta nie uciągnie.
No i trochę smutek bo myślałem, ze te zwroty działają trochę lepiej, myślałem se a zwrócę sobie na konto Steam to sobie kupię jakąś inna gierkę a tu niespodzianka - od momentu zwrotu muszę poczekać 7 dni zanim będę mógł kupić inną grę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Słabo trochę, akurat mi uciekną promki na black friday xD
#steam
Pobierz SerTrapistow - Kupiłem sobie RDR2 na Steam ale nie zauważyłem, ze nie jest dostępne n...
źródło: comment_1669175635yLDtw2gtasCK8yVz0Fp3Cx.jpg
  • 14
@SerTrapistow: ale wiesz ze jak kupiles/as itemki z blika to mozesz zwrocic kase na karte? oczywiscie kasa przyjdzie za jakis czas ale ostatecznie wyjdziesz na 0 wiec nie musisz czekac na to az kasa wroci na magiczny balans steamowy. xD

i ja tez cos zwrocilem (kase mialem z wyprzedania wszystkiego co mam na steam wiec musiala byc na portfelu), to pisze ze bedzie dostepne w ciagu 12h obecnie xd
@SerTrapistow: no to moze dlatego sie #!$%@? xD bo wymieszales metody platnosci, powiedzmy ze tak doslownie na blika wraca do 7 dni. Wiec oni pewnie czekaja az im przyjdzie, jakos to "zaksieguja", pozniej dopiero moga ci wyslac xD no lipa

I pewnie dlatego ja mam tylko 24h bo mialem kase na stema (ze skinow i skrzynek co mialem na koncie) i to moga zrobic od razu xDD