Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Macie jakies świeże przemyślenia (nie te co już w gorących) odnośnie meczu? Ja uważam, że wygramy jednak z Arabia i nawet baty z Argentyna dadzą nam awans, bo Argentyna przerznie z indiancami

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy ja się odniosłem w 3 wpisach, przede wszystkim nie biegamy, nie ma pressingu, zsro pomysłu, atutów, Czesiu gra tak, żeby go nie zwolnili, a nie na awans

W klubach gwiazdy, w reprezentacji miernoty.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: tak. Cieszę się z tego punktu, ciesze się że nie mieliśmy farfocli w obronie. Myślę, że cykniemy Arabów bo byli na maksa napaleni na ten mecz z Argentyną i zostawili tam 120%. No i nie da sie ukryć że mają o wiele słabszych zawodników niż Meksyk i te nasze długie piłki za linię obrony narobią im o wiele więcej chaosu. Kamiński pierwsze koty za płoty więc już będzie lepiej,
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Ja mam wrażenie, że obie drużyny nastawiły się na granie z kontry, a że nikt nie chciał poprowadzić gry, to mecz wyglądał tak jak wyglądał. W zasadzie nie mam nic przeciwko defensywnej taktyce, natomiast problemem jest całkowity brak pomysłu na grę w ataku - my w zasadzie poza stałymi fragmentami nie stworzyliśmy sobie żadnej okazji. Z taką grą nawet jak wygramy z Arabią, to odpadniemy przez bilans bramkowy.
  • Odpowiedz