Wpis z mikrobloga

Kibicuje Polskiej reprezentacji od 2002 Mundialu, gdzie jako przedszkolak zostałem brutalnie oszukany przez wszystkich. Malowałem polską flagę razem z siostrą do kibicowania, wmawiali mi od małego że hehe Korea, hehe Usa. Przegranko.
W 2006 roku Janas oszukał mnie kiedy przygotowywałem się do pierwszej Komunii. Pamiętam jak #!$%@?łem z kościoła ze spotkania przygotowawczego, żeby obejrzeć jak Ekwador #!$%@? Nas 2:0. Znowu oszukany.
Euro 2008. Po zwycięstwie Kubicy w Kanadzie odpalam moją ukochaną reprezentację. Z koronacji Pana kierowcy na TV4 przełączam na Polsat gdzie, Podolski #!$%@? nam brameczki i się nie cieszy bo się czuje Polakiem xD
Euro 2012. Grupa śmiechu. Grecja Rosja Czechy. Chodziłem do Gimbazy i śmieliśmy się jak rozjedziemy papastopulosów. Smuda i reszta świty po raz kolejny wbiła sztylet w młode serce kibica. Gówno z Grecją, gówno z Rosją, gówno z Czechami.
2016 EURO. Euro które będę wspominał jak Nasi starzy Zwycięski remis na Wembley. Niespotykana sytuacja i jedyna radość w życiu z Bycia kibicem polskiej repy.
2018 r. Senegal nie będę nawet mówił. Studia, praca - specjalnie się zamieniłem na mecze - #!$%@? mi z tego nie zarobiłem za dużo, za to obejrzałem jak Kuba chce wejść na Japonię - żenada i wstyd.
Euro 2020 - Potężna Słowacja rujnuje mi dzień po ciężkiej pracy. Nie podniecam się już jak za małolata mam to w sumie w dupie. zostałem przez Tyle lat zniszczony z nadziei.
2022 - NIE KIBICUJE POLSKIEJ REPREZENTACJI. CZY TO FRUSTRACJA? CZY TO ZŁOŚĆ? NIE! TO SZACUNEK DLA SAMEGO SIEBIE - GŁOS SPRZECIWU PRZECIWKO GRUBEMU AFERZYŚCIE, KOLESIOSTWU, ŚMIECIOM, KTÓRZY ZARABIAJĄ PIENIĄDZE NA CZYMŚ W CO CZŁOWIEK WIERZY I KOCHA OD DZIECKA. #!$%@? AKTUALNY PZNP I PANA TRENERA MAM NADZIEJE, ŻE MEKSYK POKAŻE NAM GDZIE NASZE MIEJSCE - I KAŻDY PRAWDZIWY KIBIC POLSKIEJ REPY WIE, ŻE JEST TO JEDYNE SŁUSZNA KONCEPCJA POZBYCIA SIĘ TYCH PASOŻYTÓW POLSKIEJ PIŁKI.

#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
francopolo - Kibicuje Polskiej reprezentacji od 2002 Mundialu, gdzie jako przedszkola...

źródło: comment_1669108467yyrM6ywAwl7jSZMH4p9Xzx.jpg

Pobierz
  • 5
@francopolo: Dla mnie najtrudniejszą częścią kibicowania naszej reprezentacji jest pompowanie balonika po jednym średnim meczu oraz beton w pzpn.

Jak już się człowiek pogodzi, że nasza reprezentacja gra na niskim poziomie i nie ma wyolbrzymionych oczekiwań, to każde udane podanie w meczu cieszy i pozytywnie zaskakuje.

Podobnie jako ojciec nie wymagam od dzieci szóstek z każdego przedmiotu, ale motywuję do nauki nawet jak nie idzie.