Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia: obejrzałam kawałek live'a Wentyla, przynajmniej ten kawałek kiedy mówi o zakończeniu relacji z Magdą. Czy on jakoś ja tak niewiadomo jak oczernia czy przedstawia w negatywnym świetle? No nie, raczej relacjonuje co się wydarzyło i to co już widzieliśmy w programie - przestała się do niego odzywać i odwracała głowę w 2. stronę, totalnie go olala. Myślę że skoro straciła nim zainteresowanie to jednak mogła dać mu znac i jakoś to uzasadnić zamiast zachowywać się jak sfochowana 3latka. Pewnie dostaje ciągle o to pytania od "fanów" i ostatecznie wyjaśnił ta kwestie. Czy to jest tak straszne obnażanie się przed widzami i pewnie brudów biorąc pod uwagę że wszyscy widzieli jak laska czołga się przed chłopem jak dżdżownica? XD no nie wiem. Nie lubię Wentyla ale nie postrzegam jego zachowania w tej sytuacji jako aż tak karygodne. Myślę że z Eskortą są siebie warci i takie dymy obojgu są na rękę. Wróże im karierę w Trudnych sprawach.
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Są siebie warci. Wentyl nie podobał się żadnej dziewczynie w hotelu, a ta jedna, dla której był trzecim wyborem, zakręciła nim tak sprytnie, że zakochał się na zabój w jeden wieczór. W sumie on tylko wygląda na pięćdziesiąt lat, a jest młody, więc może brak mu doświadczenia, w przeciwnym razie zapaliłaby mu się czerwona lampka alarmowa po tym, co Magda opowiadała o swoim życiu i po tym, jak odtańczyła
  • Odpowiedz
A ja widzę w Grześku dobrego i wrażliwego człowieka . Może czasami nieudolnie chce być macho i wychodzi mu to słabo bo zwyczajnie nie jest tego typu mężczyzna . Odpowiedział na pytania szczerze , tak jak on to widział . Madzia mogła widzieć to inaczej i tez na prawo powiedzieć co uważa natomiast jest jeszcze młoda i chyba nie zawsze potrafi się zachować i stawić czoła rzeczywistości . Madzia bardzo ładna kobieta
  • Odpowiedz
@Hetera561: Patrząc na zachowania tego człowieka w obrębie gal freakfight nie da się nie mieć odczucia, że ten typ gra pod publikę. Na YT są sytuacje, jak próbował się wybić wtrącając się w rozmowy zawodników, został wyrzucony na stałe z treningów za pajacowanie i zaczepia każdego kogo się da byleby dostać walkę i zrobić „show”. Według mnie to aktorskie zagrania pod publikę, widzi na co lecą Grażyny. Magda nie jest
  • Odpowiedz
@Lillia_: zgadzam się że jest totalnym atencjuszem i zrobi dużo dla popularności ale obiektywnie patrząc niczego takiego wielkiego na tym live nie powiedział, żeby go oskarżać o gigantyczne pranie brudow. To że Magda się do niego nie odzywała to było wiadome, a to że go wystawila i nie przyszła do knajpy nawet zabawne xD ok nie ma co rozkminiac nad Wentylem, widzę po prostu reakcje niektórych na tagu jakby conajmniej
  • Odpowiedz