Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kroledyp: wyjaśniłem cie klarnecie bo farmazonisz. Jezeli takie "grube" projekty na #!$%@? kole bez jakiegokolwiek spasu ( tam nawet dystansu nie ma dolozone) to wyznacznik dobrego stylu to już wiadomo z jakim sortem mamy do czynienia. Ciekawe czy to ta sama rx8 ktora sie #!$%@? kilka miesięcy temu w podobny sposób ( tamto to też byl bywalec na tych spędach)
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: O jak Cię popieram gościu :D Najbardziej mnie jeszcze śmieszy jak te wszystkie wieś tuningi na blachach KLI, KRA, KWA, KMY się zbierają np. pod makiem na Bora Komorowskiego, czy na parkingu centrum handlowego Zakopianka i celebrują NIELEGALNE ŻYCIE NOCNE XD
  • Odpowiedz
@DJRuraWydechowa: Dokładnie. Kiedyś mój ojciec naprawiał policyjna astre. (cywilną) Trzeba było ją sprawdzić i pojechałem nią na bora... wjechałem miedzy te wsiury i odpaliłem światełka wszyscy undergrandowcy zaczeli odrazu montowac blachy itd... xD
  • Odpowiedz
@Odki: @DJRuraWydechowa: Wiecie kiedys bylo zajebiscie spotykali sie ludzie bez pajacerki a teraz te #!$%@? wlasnie "grupy night racingowe" z #!$%@? typu cnr nfsc speed up itp. #!$%@? sciagajace malolatow z wiochy wsiórów i innych przypałowców psują renome normalnym ludziom którzy maja zajawke i nie moga spokojnie na bezdotyk wieczorem pojechac bo auto jest trzepane wszak i wszerz przez drogowke ktorzy maja tez niezle #!$%@? + palą miejscówki swoją patologią.
  • Odpowiedz