Wpis z mikrobloga

@Barbatos96:
Kurde - gosciu - nie znam Cie ale sobie nie wkrecaj ze jestes brzydki.
Wbij sobie do lba ze niema brzydkich facetow.
Bedziesz chcial to ci opowien o jednym takim co byl blisko "magika" ale sie ogarnal.
Inna sprawa ze wpadl w szambo i wylazl, ale wyszedl na ludzi.
  • 13
@w0jmar ależ są jak najbardziej brzydtcy xd w sensie: jestem gdzieś 5/6/10 oraz mam te mityczne 190cm oraz frejm ale to dla kobiet jest obraza( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma lepszego instrumentu do oceniania atrakcyjności facetów niż obecnie tinder
@Barbatos96:
Masz do wyboru - albo sobie wkręcać że jesteś brzydki na podstawie apki do ruchania, albo "#!$%@?ć to" i zagadywać do kobiet.
Na 5 babek - zawsze trafisz.
Nie wiem czego szukasz ale jak chcesz poruchać to ładuj się na Sympatie. A jak szukasz kobiety do życia to najpierw zacznij od ustakenia co jest dla Ciebie ważne, a z czego możesz zrezygnować.
I umawiaj sie na spotkania.

Daruj sobie tindera
@w0jmar patrząc na dzisiejsze kobiety wolę trzymać dystans od nich by się w jakieś gówno nie #!$%@? - dlatego te apki to też dobra sprawa żeby wybadać teren
I swoją drogą też mnie bawią te 2 skrajne różne poglądy: że jak #!$%@? tobie idzie to na pewno ty masz coś z "profilem" (#!$%@? zdjęcia itp) lub jak ty że tinder to #!$%@? mówi o atrakcyjności gdy to dosłownie pokazuje jakich facetów chcą
@Barbatos96:

gdy to dosłownie pokazuje jakich facetów chcą babki


.... które tam siedzą.

One tam szukaja ideału. I ludzi najbliżyszych ideałowi wybierają.
Możesz się dołować albo możesz spubować czegoś innego.
Skorzystaj z innych form wirtualnego randkowania.
Olej ten szajs, skoro jak sam widzisz - bycie tam przynosi tylko irytacje.
@Barbatos96:
Sa inne fora - kiedys byla sympatia, i jeszcze jakis jeden portal.

Tylko skracaj ilosc korespondencji, maks trzy listy i spotkanie.
Jak ktoraś cie oleje, i nie bedzie chciala sie spotkac - daj sobie z nia spokoj.

Trafisz na rozne - dziwaczki, cnotki ( dziewice też...), ale i normalne.
Z czasem, raczej szybcie niż później, wyrobisz się. Tylu sie udalo to i Tobie sie uda.
Używaj gumek.... .
Rzuć to
@w0jmar czym ta sympatia ma się różnić od tego tindera. Czytajac komentarze jest to gorszej jakości portal niż ta znienawidzona apka przez ciebie xd
A z tymi dziewicami to mało prawdopodobne chyba że są tam gimnazjalistki
@Barbatos96:
Dobra gościu.
Rób jak uważasz.
Skoro lubisz się użalać, zamiast posłuchać kogoś kto przeżył to samo to Twój problem.

Ps. Serio uwazasz że będe Ci uzasadniał i dyskutował nad faktami?
@w0jmar znaczy wiesz, bo teraz zależy o jakich kobietach mówimy i nie chce wyjść tutaj na prostaka ale mnie grube nie kręcą - a nie wiem czy my mówimy o tym samym. Bo prawda jest że grube by się znalazły tylko że ja bym się do nich nie znalazł. Pytanie tylko ile masz lat bo ja np zaraz 27 xd co to też robi różnicę.
Dodatkowo negujesz tindera ale jednak to same
@w0jmar to gratulacje
I brzydota to nie kwestia gustu tylko norm społecznych
Zawsze są jakieś odchylenia które nie którym się bardziej lub mniej podobają lecz zawsze jest to uśrednione. Dlatego jak dajemy skalę 5/10 to wtedy każdy sobie może wyobrazić mniej więcej o jakiej osobie mowimy
@Barbatos96:
Sorry poprawny tekst mial brzmiec:

bylem tam gdzie ty.

A że wolisz szczupłe? Z czasem dojdzie cala masa dodatkowych wynagań

A co do brzydoty - nie przejmuj sie, serio. Jest masa " brzydkich którzy serio maja powodzenie.
Czlowiek to konglomerat wielu cech.
I po kku zdaniach kobieta i favet tez - jest wstanie wychwycic czy masz charakter czy nie.
A to u faceta jest najważniejsze.
Szony byly zawsze, ale sensowne