Wpis z mikrobloga

Cześć, może ktoś mi podpowie czy da się obejść jeden problem bo support OVH niestety odpisuje jakby mieli gotowe formatki.
Zrobiłem nowe przekierowanie z wykupionej domeny na OVH ale niestety osoby wchodzące na nie są przekierowywane na stare przekierowanie. Zapewne przeglądarka pamięta w cookies'ach... Czy jest jakiś sposób, aby klientom nie tłumaczyć, że muszą wyczyścić przeglądarkę?
#ovh #domain #hosting
  • 6
@Felixor69: jak masz możliwość, to przenosisz zarządzanie strefą dns z ovh do cloudflare, dzięki temu zmiany w rekordach dns są widoczne całym internecie po kilku sekundach, pozostają przypadki że ktoś ma nagrzebane i trzeba chwilę poczekać ale jednak większości to działa dobrze + jest wymuszenie czyszczenia cache jak komuś się nie chce odświeżyć zawartość na stronie
@szuwarek-mini: Ciężko będzie mi wszystkim wytłumaczyć co to jest flushdns i jak to zrobić :( To jest przekierowanie na nowy adres sklepu internetowego. Dlatego właśnie przydałoby się jakieś obejście, które ja mogę zrobić nie angażując przy tym klientów.