Wpis z mikrobloga

@InsertPPL: To pan nie wie za co się na Westbrooku psy wiesza czy o co chodzi?
@Deska_o0: Czemu miałbym trollować?
Rozumiem że Spurs miało w założeniach przedsezonowych tankowanie więc może nie zależy im na wygrywaniu ale to jest absurd by zawodnik (jakikolwiek) który tak słabo rzuca miał jeszcze na to pozwolenie. Tym bardziej własnie jakiś Rookie.
Jest nowy, nie umie rzucać to niech sobie na treningu porzuca.
Podobno
  • Odpowiedz
@InsertPPL: Ma sie to Sochana tak ze Westbook jest ganiony za głupie trójki i za gównianą skuteczność i nie wyciąganie wniosków. Przy czym Russel nigdy, absolutnie nigdy nie zszedł poniżej 22% jakie miał w swoim 2 roku a ganiony jest za skuteczność około 30%.
I jak to się ma do 15%?
Czy wy serio nie widzicie w tym problemu?
  • Odpowiedz
Czemu miałbym trollować?


@4pietrowydrapaczchmur: porównujesz rozgrywającego emeryta i skrzydłowego rookie

Rozumiem że Spurs miało w założeniach przedsezonowych tankowanie więc może nie zależy im na wygrywaniu ale to jest absurd by zawodnik (jakikolwiek) który tak słabo rzuca miał jeszcze na to pozwolenie. Tym bardziej własnie jakiś
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: statystyki statystykami- rozumiem wszystko. Tylko ja nie rozumiem porownywania ich pod katem samej klasy zawodnika. Westbrook w jakiejby nie byl fomie jest o klase lepszy od Sochana- popraw mnie jezeli sie myle. Dlatego mnie to dziwi.
  • Odpowiedz
skłaniam się jednak ku opcji że Pop wie od Ciebie więcej na temat rozwoju młodych talentów, myślisz że wiesz lepiej niż on na ten temat?


@Deska_o0: Masz rację. Jeremy na bardzo wielkiego farta że Spurs nie zależy na wygrywaniu.

i jak ma nauczyć się rzucać za trzy w meczu wchodząc pod kosz?
  • Odpowiedz
najpierw niech nauczy sie wogóle trafiać za 3 a potem trafiać za 3 w meczach kontrolnych/treningowych


@4pietrowydrapaczchmur: skąd pomysł że tego nie robi? podzielisz się źródłem do którego się odnosisz? nadal nie rozwinąłeś jak wchodzie pod kosz ma poprawić jego rzut za 3.

Mam kilka argumentów


@4pietrowydrapaczchmur: dlaczego zatem nie podzielisz się chociaż jednym? póki co wygląda jakbyś pierwszy raz oglądał tankującą drużynę i skupiał się na atakowaniu
  • Odpowiedz
skąd pomysł że tego nie robi? podzielisz się źródłem do którego się odnosisz? nadal nie rozwinąłeś jak wchodzie pod kosz ma poprawić jego rzut za 3.


@Deska_o0: Ta wysublimowana (jak widać) aluzja miała sie odnosić do ogólnej jego skuteczności jak i całego zespołu.
Ale jak widać niektórzy nie potrafią łączyć kropek. Natomiast po jego skuteczności wcale nie widać by trenował swój rzut za 3 więc możliwe że takiego źródła (filmiku) po prostu nie znajdziesz. Nawet Jezus nie umiał wyczarować czegoś z nieczego. Choć może dlatego bo Nicze żył te 19 wieków później.

dlaczego zatem nie podzielisz się
  • Odpowiedz
Ta wysublimowana (jak widać) aluzja miała sie odnosić do ogólnej jego skuteczności jak i całego zespołu.


@4pietrowydrapaczchmur: a pokazuje tylko że nie masz pojęcia o czym piszesz i uważasz sie za lepszego trenera niż Pop

Ale jak widać niektórzy nie potrafią łączyć
  • Odpowiedz
@Deska_o0: kłócisz się z typem któremu przedwczoraj w podobnej rozmowie wkleiłem niepodpisane staty Giannisa i napisałem "zobacz jaki jednowymiarowy gracz w ataku", po czym odpisał mi że one są potwierdzeniem tego że Sochan jest gównem w ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawno się tak nie ubawiłem :)
  • Odpowiedz